د. ژوئن 14th, 2021


گتی ایماژ

El Traffico ، رقابت بین لس آنجلس کهکشان و LAFC ، شنبه شب ادامه دارد زیرا پنج دوره قهرمان میزبان رقبای شهر خود در اواخر ظهر بعد از غرب هستند. کهکشانی ها با ثبت 2-0-1 در مکان پنجم کنفرانس غربی قرار دارند ، در حالی که LAFC با ثبت 2-0-0 در رده ششم قرار دارد و در سه بازی فقط دو گل دریافت کرده است. با شروع فصل ، برنده می تواند بالقوه روز را در وهله اول کنفرانس به پایان برساند.

در اینجا نحوه تماشای مسابقه و دانستن موارد زیر آورده شده است:

مشاهده اطلاعات

  • تاریخ: شنبه 8 مه
  • زمان8 بعدازظهر ET
  • محل: پارک ورزشی سلامتی Dignity – کارسون ، کالیفرنیا
  • تلویزیون: اخراج FOX و FOX
  • پخش زنده: fuboTV (مجانی امتحان کنید)
  • شانس: LA Galaxy +285؛ رسم +310 ؛ LAFC -122 (از طریق William Hill Sportsbook)

بازی برجسته | لس آنجلس در مقابل لس آنجلس FC

خطوط داستانی

کهکشان: باخت 3-0 به سیاتل یک شکست دردناک بود ، اما کهکشانی ها می دانند که آنها پس از دو گل سریع فرصتی برای حضور در آن مسابقه داشتند. آنها این شانس ها را داشتند اما از وضوح کافی برخوردار نبودند و آنها امیدوارند که دقت نهایی آنها به اینجا برگردد. این یک نقطه برای ویکتور وازکز است که باید واقعاً قدم بردارد زیرا به دنبال بازگشت به فرم تورنتو از چند سال پیش است. او باید سریعاً از شر توپ خلاص شود و هدفش این است که قبل از پاس دادن به خاویر هرناندز ، آن را کاملاً اسپری کند. اگر او تند و سریع عمل کند ، کهکشان شانس آسیب رساندن دارد.

READ  سقوط شفیلد یونایتد در لیگ برتر پس از شکست گرگ ها تایید شد

آیا تمایل بیشتری به پوشش بیشتر بازی جهان دارید؟ در زیر گوش کنید و دنبال کنید عجب هدفی! پادکست فوتبال CBS روزانه جایی که شما را برای توصیف ، پیش نمایش ، بازخوانی مطالب و موارد دیگر به فراتر از زمین و سراسر جهان می بریم.

LAFC: همه چیز در مورد توقف چیچاریتو خواهد بود. دفاع LAFC در این فصل با دریافت یک گل در هر بازی بهبود یافته به نظر می رسد و فقط یکی از سه تیم حاضر در کنفرانس است که تاکنون به نتیجه رسیده است. اما آنچه مهم خواهد بود ، ناامید کردن وینگرهایی است که قصد دارند توپ را برای مهاجم خدمت کنند. در حالی که یک مدافع باید با آن کارهای مورب بر روی او بماند ، از دیدن او که اغلب بین مدافعان قرار دارد ، شوکه نشوید.

پیش بینی

عملکرد داغ دیگری از چیچاریتو نشان می دهد که کهکشانی ها در بازگشت یک امتیاز در خانه کسب می کنند. انتخاب: کهکشان 2 ، LAFC 2

By nassaji

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *