ترکیبی از ویلیام هاگاس و تام مارکاند به نظر می‌رسد که شانس بسیار خوبی برای موفقیت بیشتر گروه در نیوکاسل امروز عصر با My Astra، زنده در Sky Sports Racing دارد.

فیلی چهار ساله پس از تخریب بصری خیره کننده 12 طولی یک زمین مناسب فهرست شده در Ayr آخرین بار، امتیاز 115 را به دست آورد و اکنون به سطح گروه برای سهام G3 Hoppings Fillies (7:10) صعود می کند. در سطح آب و هوا در پارک گاسفورث.

این مسابقه ویژگی روز دوم جلسه نورثامبرلند پلیت است، اما او با برخی از تیپ‌های آشکار نشده از جمله تام کلاور روگ هزاره روبرو خواهد شد که رکورد شکست ناپذیری خود را در اوکس در اوایل این ماه از دست داد.

دیگر رقبای جالب عبارتند از Potapova از سر مایکل استوت، قدرت فرشته و Moon De Vega اثر رالف بکت، یک مکان پشت سر Rogue Millennium در اوکس.

جوکی جک میچل در محفظه برندگان پس از برنده شدن در SBK Oaks Trial Fillies'  سهام در عرشه Rogue Millennium
تصویر:
جوکی جک میچل در محوطه برندگان پس از برنده شدن در SBK Oaks Trial Fillies’ Stakes در Rogue Millennium

دونده های کهنه کار در جام پارک گوسفورث می جنگند

همچنین در یک کارت عالی در نیوکاسل، جام Gosforth Park (6:35) در بیش از پنج فرلنگ مانند همیشه یک رقابت فوق العاده است، با 14 دونده از جمله دونده های کهنه کار، Venturous، Dakota Gold و Makanah.

یکی دیگر که بدون شک از این چالش لذت خواهد برد، شوالیه مسی تیم ایستربی است که در سال 2018 برنده این رویداد شد.

سه آهنگ برای همراهی با اکشن نیوکاسل

در یک روز اکشن درخشان در Sky Sports Racing، کارت‌های Doncaster، Yarmouth و Chester همگی دارای چندین مسابقه با کیفیت هستند، از جمله برخی مسابقات جذاب مبتدی با ستاره‌های بالقوه آینده.

محل برگزاری یورکشایر مسلماً بهترین مسابقه نمایش داده شده را دارد، زیرا انتخاب کلاسیک Vintage به سمت تاون مور برای هاگاس می رود، با جیمز دویل در زین برای ویژگی Norfolk Bridge Works Handicap (2:45).

او فقط با چهار رقیب روبرو است، از جمله ستاره نیچه که به دنبال هت تریک برای تیم اندرو بالدینگ است و همچنین می تری ریسپیت (ویلیام مویر و کریس گراسیک) اولین بازیکن معلول.

هر مسابقه از نیوکاسل، دانکاستر، چستر و یارموث را به صورت زنده در Sky Sports Racing در روز جمعه، 24 ژوئن تماشا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *