د. ژوئن 14th, 2021


گتی ایماژ

لیگ ملی فوتبال زنان در روز سه شنبه اعلام کرد که سن دیگو میزبان تیم گسترش بعدی NWSL خواهد بود که قرار است در بهار 2022 بازی خود را آغاز کند. پس از اعلام آنجل سیتی در لس آنجلس در اوایل سال جاری ، این امتیاز دوازدهمین باشگاه و تیم دوم NWSL در ایالت کالیفرنیا خواهد بود.

لیزا بیرد ، نماینده NWSL ، گفت: “من به نمایندگی از NWSL و هیئت رئیسه ما خوشحالم که از San Diego NWSL در لیگ خود استقبال می کنم.” “رشد NWSL به وضوح برای ما در اولویت است ، اما ما همیشه گفته ایم که رشد باید متفکرانه و آگاهانه انجام شود. این دقیقاً همان کاری است که ما در اینجا انجام داده ایم. سن دیگو NWSL تمام ویژگی های یک باشگاه گسترش موفق را دارد: گروه مالکیت متعهد با منابع مورد نیاز برای سرمایه گذاری در موفقیت لیگ و بازیکنان ما ، در یک جامعه پر از بازیکنان فوتبال و هواداران ، در منطقه ای که کمتر در لیگ ما حضور دارد. من صبر نمی کنم تا همه اینها را تماشا کنم با یکدیگر.”

این تیم متعلق به رون بورکل است. که سه بار قهرمان جام استنلی به عنوان مالک مشترک پیتزبورگ پنگوئن است. دوست دیرینه و همکار تجاری بورکل ، مت آلوارز ، از طرف وی پروژه را هدایت خواهد کرد. سرمربی سابق USWNT و دو بار قهرمان جام جهانی زنان فیفا ، جیل الیس به عنوان رئیس باشگاه NWSL سن دیگو فعالیت خواهد کرد.

الیس گفت: “این یک لحظه افتخارآمیز و تاریخی برای فوتبال در سن دیگو ، کالیفرنیای جنوبی و ایالات متحده است.” “NWSL به رشد بی اندازه خود ادامه می دهد و آوردن فوتبال حرفه ای زنان به سن دیگو ، منطقه ای با تاریخ غنی فوتبال و پایگاه هوشی پرشور ، تأثیر عمیق و مثبتی بر این جامعه خواهد داشت. من فوق العاده افتخار می کنم که این باشگاه را به جلو هدایت کنم ما سال آینده برای بازی در این لیگ آماده می شویم. هدف ما این است که در سطح جهانی به تیمی قابل توجه تبدیل شویم ، با هدایت زنان با نفوذ ، توانایی جذب بهترین استعداد در سراسر جهان را داشته باشم. من مشتاق شروع این پروژه هستم و منتظر هدایت این باشگاه هستم همانطور که ما به سمت آینده می سازیم. “

READ  ال کلاسیکو: لیست مصدومیت رئال مادرید - بارسلونا ، محرومیت ها و موارد دیگر پیش از بازی لالیگا

مدیر سابق تیم ملی زنان ایالات متحده (2014-2019) ایالات متحده را به هشت عنوان قهرمانی مسابقات رساند: جام آلگاروه 2015 ، جام جهانی زنان FIFA 2015 ، مسابقات قهرمانی مقدماتی المپیک زنان CONCACAF 2016 ، جام SheBelieves 2016 ، جام SheBelieves 2018 ، مسابقات ملل 2018 ، مسابقات قهرمانی زنان کنکاکاف 2018 و جام جهانی زنان فیفا 2019. در طول این دوره ، وی به عنوان مربی سال زن جهان FIFA (2015 ، 2019) و مربی سال زن CONCACAF (2015) افتخاراتی کسب کرد.

این تیم از اوایل بهار 2022 در NWSL بازی خود را آغاز خواهد کرد. نام باشگاه ، کرست ، سرمربی و شریک ورزشگاه در تاریخ بعدی اعلام خواهد شد.

By nassaji

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *