فرانکی دتوری برای اولین بار در اروپای خود در Darley Prix Jean Romanet در اواخر این ماه، به صورت زنده در Sky Sports Racing، برای سوار شدن به قهرمان جام ملبورن، Verry Eleegant، رزرو شده است.

جیمز مک‌دونالد، سوارکار برتر نیمکره جنوبی، در 9 پیروزی از 11 پیروزی کریس والر در استرالیا در گروه یک، با جوکی برای موفقیت چهارگانه خود در فلمینگتون در “مسابقه ای که ملت را متوقف می کند” شریک شد. .

با این حال، زمانی که قهرمان سه بار بریتانیایی دتوری در 21 آگوست گروه یک 10 فرعی دوویل را در دست بگیرد، Verry Elegant برای کمک در زین کم نخواهد داشت، زیرا فرانسیس-هنری گرافارد، مدیر جدید، دختر زد را برای اولین بازی اروپایی خود آماده می کند. ، که به عنوان یک مسابقه آماده سازی برای هدف نهایی Prix de l’Arc de Triomphe در ماه اکتبر عمل می کند.

گرافارد تایید کرد: “او قرار است در Prix Jean Romanet با فرانکی دتوری شرکت کند. همه چیز با مادیان خوب است و ما در مسیر دوویل در 21 آگوست هستیم.”

برائ سوکولسکی، مالک Verry Elegant از اینکه خدمات دتوری را تضمین کرده است، هیجان زده است.

خیلی شیک
تصویر:
Verry Elegant برای یک عکس در Prix de l’Arc de Triomphe به مربی فرانسوی فرانسیس هانری گرافارد نقل مکان کرد.


او گفت www.racenet.com.au: “ما پادشاه (دتوری) و ملکه (ویری زیبا) را داریم که با هم ترکیب می شوند – یک جنبه “عاشقانه” واقعی در آن وجود دارد.

“در حالت ایده آل، ما او را برای آخرین تاخت و تاز جدی او سوار می کنیم، اما این اتفاق نمی افتد.

اما فرانکی این تجربه را دارد و Verry Elegant اکنون مادیان بالغ‌تری است.

“به عنوان یک اسب جوان، اداره کردن او دشوار بود، اما اکنون کاملاً آرام است، بنابراین نباید مشکلی ایجاد شود.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *