اطلاعات از رسانه فرانسوی L’Equipe کلیدور ناواس، تیرانداز پاری سن ژرمن را مورد توجه قرار داده است، زیرا آخرین گزارش نشان می دهد که قهرمان سه دوره لیگ قهرمانان اروپا به ناپولی “بله” گفته است. با شرایط شخصی که قبلاً بین بازیکن و بازیکن توافق شده است پارتنوپیحالا این دو باشگاه هستند که به توافق برسند.

بازیکن سابق رئال مادرید تا تابستان 2024 با پاریسی ها قرارداد دارد اما در آستانه انتقال به سری آ قرار دارد. این بازیکن 35 ساله یک چشم به جام جهانی فوتبال در قطر دارد و دقایق منظم برای دروازه بان برای حفظ ثبات لازم است. با این حال، در مورد مطالبات دستمزدی او گمانه زنی وجود دارد.

مطابق با رای Ciro Venerato روزنامه نگار (از طریق توتو ناپولیناپولی می‌خواهد ناواس را به‌جای قرضی با قراردادی قطعی بخرد. اما ایتالیایی‌ها نمی‌توانند با حقوق خالص 9 میلیون یورویی او در هر فصل برابری کنند. از این رو، یک فصل قرضی محتمل ترین نتیجه برای ناپولی است، اما تنها در صورتی که PSG به آنها در مورد دستمزد بازیکن ملی پوش کاستاریکا کمک کند. این پارتنوپی قصد ندارید بیش از 3 میلیون یورو دستمزد بروید. غول های لیگ 1 نیز می توانند با یک بسته جدایی به آنها کمک کنند.

حرکت ما از ناواس به ناپولی

ناگفته نماند که دروازه بان بسیار تزئین شده برای تسهیل حرکت باید دستمزد خود را کاهش دهد. این انتقال می تواند به دوران حرفه ای او کمک کند، زیرا او در ردیف دوم پس از جانلوئیجی دوناروما، تیرانداز ایتالیایی تحت هدایت کریستوف گالیتر، سرمربی جدید پاری سن ژرمن قرار گرفت. هیچ شکی در مورد کیفیت او وجود ندارد و مطمئناً او نقشی محوری برای او خواهد داشت آتزوری.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.