جورجینیو واینالدوم دیروز وارد ایتالیا شد تا انتقالش به رم را تکمیل کند و جردن ورتوت به زودی راهی مارسی خواهد شد. این بازیکن تازه وارد هلندی با 300 هوادار مشتاق در فرودگاه فیومیچینو روبرو شد و امروز تست های پزشکی را انجام خواهد داد و قلم روی کاغذ خواهد آورد.

همانطور که در DAZN، جالوروسی و پاری سن ژرمن در یک فصل قرضی با یک گزینه 8 میلیون یورویی برای خرید، و نه تعهدی، حتی با برخی شرایط، به توافق رسیدند. تیم پایتخت 5 میلیون یورو دستمزد به هافبک خواهد پرداخت، در حالی که تیم فرانسوی حدود 2 میلیون یورو در سال 2022/2023. این بازیکن برای سرعت بخشیدن به کارها یک میلیون یورو پاداش داد.

رم منتظر یک بازیکن برای خداحافظی با جردن ورتوت بود و پس از امضای قرارداد برای وینالدوم، همه چیز به سرعت پیش رفت. او با یک سوئیچ 11 میلیون یورویی با افزونه های 4.5 میلیون یورویی ترک خواهد کرد. جانلوکا دی مارتزیو رله ها این پول اضافی به سهمیه حضور او و اینکه آیا مارسی به لیگ قهرمانان راه پیدا می کند یا خیر بستگی دارد.

فرانسوی به این گروه پیوست جالوروسی از فیورنتینا در سال 2020. او در 131 بازی به میدان رفته و 22 گل و 16 پاس گل به ثبت رسانده است. او در نیمه دوم فصل گذشته به تدریج از بین رفت. علاوه بر این، او فقط تا سال 2024 قرارداد داشت و برای تمدید آن دستمزد بالایی درخواست کرد. او در بلوک برش بود، اما مدیریت می خواست ابتدا او را جایگزین کند.

برداشت ما از روما امضای Wijnaldum و فروش Veretout

در شرایط دیگر، این جوان 29 ساله اولین نفری بود که می رفت، اما مدیران آنها صبور بودند. که در نهایت نتیجه داد زیرا کارمزد مناسب است. ستاره سابق لیورپول با چالشی مشابه با جعبه به باکس روبرو خواهد شد که باید با هافبک دو نفره سازگار شود.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *