یکشنبه سرگرم کننده دیگری در سری آ پشت سر ماست و زمان آن رسیده که نگاهی به لحظات مهم بیندازیم. آتالانتا در بازی برافراشته در امپولی هیچ اشتباهی نکرد و اقدامات زیادی را دنبال کرد.

تورینو برای شکست دادن میلان، قهرمان فعلی، به چالش کشید، اما ما روی سه بازی باقی مانده تمرکز خواهیم کرد.

اودینزه در کرمونا بدون گل بازی کرد

شروع بدون برد کرمونزه در اولین فصل خود در سری آ در هزاره جدید پس از تقسیم غنائم با اودینزه در یک تساوی بدون گل در استادیوم جیووانی زینی ادامه دارد.

پس از اینکه تورینو در آخرین بازی لیگ بدون شکست 9 بازی فریولیایی ها به پایان رسید، تیم آندره آ سوتیل برای بازگشت به ستون برد قاطعانه وارد مراحل شد.

با این حال، علیرغم اینکه اودینزه به شدت تصور می‌کرد بدبختی بیشتری را بر سر کاندیدای سقوط، کرمونزه وارد کند، اودینزه برای دومین بار در سه بازی لیگ (تساوی 2، 1) موفق به گلزنی نشد.

لازار سامارزیچ، هافبک مورد علاقه اودینزه در اواخر بازی نزدیک بود به قهرمان اودینزه تبدیل شود، اما مارکو کارنسکی یک سیو راحت انجام داد تا تلاش کم او را رد کند.

با وجود اینکه آنها سری بدون برد خود در سری آ را به 4 بازی افزایش داده اند، اما به دلیل ناامیدی بیانوسلستی در زمین خانگی، زمین بیشتری را در لاتزیو رده چهارمی از دست نداده اند.

از سوی دیگر، تلاش ناموفق دیگری برای به دست آوردن هر سه امتیاز، Cremonese را عمیقاً در نبرد سقوط رها کرد، زیرا مردان ماسیمیلیانو آلوینی اکنون با دو امتیاز از لچه در رده هفدهم عقب هستند.

پیروزی فیورنتینا با مرگ در لیگوریا

فیورنتینا یک پیروزی 2-1 در ورزشگاه آلبرتو پیکو در آخرین لحظه شکست داد تا اسپزیا کالچوی 10 نفره را غرق کند و یک سری چهار بازی وحشتناک بدون برد در سری آ (1، 3 تساوی) را متوقف کند.

در حالی که آینده وینچنزو ایتالیانو در فلورانس به یک نخ آویزان شده بود، لا ویولا ناامیدانه وارد این مسابقه شد تا مبارزات خود را در لیگ با لکنت در برابر یکی از کم عملکردترین تیم های سری آ به مسیر خود بازگرداند.

تیم ایتالیانو از تله ها خارج شد و نیکولا میلنکوویچ با ضربه سر کریستیانو بیراقی را با ضربه سر به دروازه رساند تا بن بست لیگوریا را بشکند و سومین گل میهمان را در شش سفر سری آ در این فصل رقم زد.

اما جشن های فیورنتینا کوتاه مدت بود. اسپزیا 20 دقیقه پس از عقب افتادن از طریق مهاجم طلسم، M’Bala Nzola، که ضربه اول مهارنشدنی او از پیترو تراسچیانو عبور کرد، پاسخ داد.

متأسفانه لوکا گوتی، سرمربی تحت فشار، گل پنجم انزولا در فصل، تنها یک هدف تسلیت بخش برای آکیلوتی ها بود.

نیمه دوم پر هرج و مرج شاهد چندین موقعیت گلزنی امیدوارکننده در هر دو انتهای زمین بود، با این حال گل قرمز مستقیم دیمیتریس نیکولائو در دقیقه 82، جریان را به سود میهمان تغییر داد.

اسپزیا که به ده نفر کاهش یافته بود، به طرز شگفت‌انگیزی عقب افتاد تا یک امتیاز حفظ کند، اما آرتور کابرال، بازیکن تعویضی نیمه دوم، آنها را در وقت‌های تلف شده مبهوت کرد و برای فیورنتینا پیروز شد.

با چهار شکست از پنج بازی اخیر خود در لیگ (یک مساوی)، جای تعجب نیست که پسران گوتی به رده شانزدهم جدول سقوط کرده و تنها سه امتیاز با منطقه سقوط فاصله دارند.

بازیکنان سری آ، سالرنیتانا، المپیک را شگفت زده کرد

سالرنیتانا در نیمه دوم کامبکی هیجان انگیز داشت تا نتیجه 1-0 نیمه دوم را به پیروزی قاطع 3-1 مقابل لاتزیو در ورزشگاه المپیکو تبدیل کند.

تیم مائوریتزیو ساری حتی بدون حضور چیرو ایموبیله، پس از غلبه بر میدتیلاند با نتیجه 2-1 در میانه هفته لیگ اروپا، امید زیادی به این دیدار داشت.

بیانکوسلستی ها نمی توانستند به سناریوی بهتری در نیمه اول امیدوار باشند زیرا ماتیا زاکانی، مهاجم خوش فرم، آنها را در حالی که تنها 4 دقیقه تا پایان وقت استراحت باقی مانده بود، از جلو اخراج کرد.

لوئیس آلبرتو یک پاس دفاعی دیگر زد تا زاکانی را تک به تک با لوئیجی سپه درمانده برای یک بازکننده بسیار مهم قرار دهد.

با این حال، اوضاع برای لاتزیو در نیمه دوم بد به بدتر شد. تنها شش دقیقه پس از شروع مجدد، آنتونیو کاندروا، مبارز با تجربه سری آ، برابری را با یک تراشه در سطح جهانی نسبت به ایوان پروودل بازگرداند.

سالرنیتانا با الهام از یک گل تساوی به موقع، به پیشروی ادامه داد و در دقیقه 68 به خاطر تلاش خود پاداش دریافت کرد، زیرا فدریکو فازیو بازی را با ضربه ای مهاجم مانند از داخل محوطه جریمه برگرداند.

از دست دادن باورنکردنی ماتیاس وچینو از فاصله خالی، در کوارتر پایانی مسابقه، بیانکوسلستی ها را آزار داد.

پروازهای بلند داوید نیکولا یک ضد حمله عالی را ترتیب دادند و بولای دیا روی صلیب پایین دوماگوج براداریچ در تیرک دور دروازه چسبید تا سرنوشت لاتزیو را رقم بزند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.