ایواندر هالیفیلد، بزرگ وزن سنگین‌وزن، معتقد است که آنتونی جاشوا باید با اولکساندر اوسیک مبارزه کند، همانطور که او «برادر بزرگ» اوکراینی است، زمانی که این زوج در بازی برگشت قهرمانی جهان در روز شنبه با هم روبرو می‌شوند.

اگر تجزیه و تحلیل پیرامون امیدهای جاشوا برای بازپس گیری کمربندهای WBO، WBA و IBF کمی تکراری به نظر می رسد، به این دلیل است که بوده است، و به دلایل واضح. انتظار می‌رود نسخه تهاجمی‌تر قهرمان دو دوره جهان در جده این آخر هفته ارائه شود، زیرا او می‌خواهد چالشی متفاوت نسبت به ماه سپتامبر به یوسایک ارائه دهد، زمانی که نیت‌ها برای بیرون آوردن پنجه جنوبی حیله‌گر خنثی شد.

هالیفیلد یکی از آخرین افرادی است که لندنی را ترغیب می کند تا اندازه و قدرت طبیعی خود را در شب احساس کند.

Usyk v Joshua 2: Weight-In

جمعه 19 مرداد ساعت 12:30 بعد از ظهر


هالیفیلد گفت: “او باید مانند یک مرد بزرگ بجنگد. او نمی تواند آنجا بنشیند و با این مرد تگ کند، او باید با شوت های بزرگ به او ضربه بزند.” اسکای اسپورت.

“اگر برادر کوچکتری دارید. اگر سعی می کنید ادامه دهید، او بیش از حد حرکت می کند، باید او را بگیرید و آن همه وزن را روی او بیندازید و به او اجازه دهید احساس کند که شما قوی تر هستید و این کار بزرگی است. دعوای مردانه و هیچ راهی وجود ندارد که بتواند شما را در یک دعوای بزرگ شکست دهد.

“من می دانم که هر دو نفر قادر به برنده شدن هستند، فقط این است که چه کسی آن شب را که فشار اتفاق می افتد این کار را انجام می دهد. واقعیت این است که یک فرد چگونه فکر می کند. من می دانستم که فکر من در آنجا چیست.

همیشه می‌گفتم که هر مردی که بهترین‌ها را از من می‌برد، مردی سبک‌تر از من بود و دست‌های تندتری داشت، من آنجا نشستم و تماشا کردم. آنجا تماشا می کنم و بعد دعوا تمام می شود.”

“غیرممکن نیست [for Joshua]، تنها یک شات با او لازم است. نکته این است که آیا او به اندازه کافی تهاجمی خواهد بود که بیرون برود و این کار را انجام دهد؟

خود هالیفیلد با محیط‌های ریمچ غریبه نیست و به‌ویژه تغییراتی را برای انتقام شکست ابتدایی‌اش از Riddick Bowe در دومین مبارزه سه‌گانه خود انجام داده است.

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

یوسایک از اوکراین الهام می گیرد و معنای بیانیه کنفرانس مطبوعاتی خود را فاش می کند – “کسی که رقابت نمی کند، زندگی نمی کند”

قهرمان سابق جهان افزود: بوکسور و مشت زن بود، او مرد بزرگی بود. اولین دعوا، چون من و او دوستان خوبی بودیم، خیلی با او صحبت کردم، بنابراین اطلاعات زیادی به اشتراک گذاشتیم.

بنابراین وقتی دعوا شروع می‌شود به من می‌گوید، اگر فرار نکنی، تو را ناک اوت می‌کنم.

«من ندویدم، آن را پا به پایش بردم و به این دلیل که او بزرگ‌تر بود، تیرهای بزرگ‌تری را زد که باعث شد بنزینم تمام نشود، اما مرا پایین آورد.

«در بار دوم، من حرکت کردم، او نتوانست با من حرکت کند، سپس او را کتک زدم.

“مطمئناً اگر با یک مرد بزرگ‌تر که مشت‌زن بزرگ‌تر از شما است بروید و او بیشتر از اینکه شما او را بزنید، شما را می‌زند، خسته می‌شوید، زیرا این همه وزن روی شماست.”

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

تمرین عمومی کامل جاشوا را قبل از مسابقه مجدد او با یوسایک تماشا کنید

Usyk در تجارت در زندگی به عنوان قهرمان جهانی وزن رزمناو پا به پای هالیفیلد دنبال کرده است تا در اوج دسته سنگین وزن سلطنت کند.

هالیفیلد با تأمل در مورد انتقال توضیح داد: «نمی‌گویم آسان است، زیرا شما باید هر چیزی را که برای جنگنده بودن لازم است از بین ببرید.

“هنر بازی بوکس است و بوکسور همیشه از این برتری برخوردار است مگر اینکه ناک اوت شود.

این همان کاری است که بوکسورها انجام می دهند – باکس. و بوکس این است که “شما باید به آن مرد بیشتر ضربه بزنید تا آن مرد شما را بزند”.

“اما اگر شما یک مشت زنی بزرگ هستید، یک مشت زن بزرگ چه کاری می تواند انجام دهد؟ من شما را از آنجا بیرون می آورم.”

مسابقه مجدد سنگین وزن آنتونی جاشوا در برابر اولکساندر اوسیک در روز شنبه 20 آگوست به صورت زنده از اسکای اسپورت باکس آفیس است. همین حالا Usyk vs Joshua 2 را رزرو کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *