پس از تقریبا 20 سال حضور در راس پوما، ایتالیا امروز پیراهن‌های جدید و زیبای آدیداس خود را در خانه و خارج از خانه عرضه کرد. تبلیغات زیادی در راه اندازی وجود داشت، و تا کنون به نظر می رسد که آنها به خوبی در بین عموم قرار گرفته اند. هر دو خانه و خارج از خانه دارای جلوه ای از سنگ مرمر و برخی جزئیات ظریف سه رنگ هستند. این پیراهن خانگی اولین بازی خود را در مسابقه مقدماتی یورو در ماه مارس مقابل انگلیس انجام خواهد داد.

چند ساعت پس از انتشار عکس های تجهیزات جدید ایتالیا، ناپولی موفق شد تندر آنها را بدزدد. از آنجایی که EA7 با من پارتنوپی آنها به عنوان سازنده کیت خود، علاقه زیادی به عرضه تعداد زیادی پیراهن در هر سال پیدا کردند. فصل گذشته آنها چندین نسخه ادای احترام به مارادونا داشتند، و این فصل آنها قبلاً پیراهن های ویژه ای را برای هالووین (دوباره) و کریسمس عرضه کرده اند. با توجه به روند تعطیلات، آنها جدیدترین کیت خود را به ما داده اند که مطمئناً بحث و جدل ایجاد می کند. والنتینو نسخه.

دیدگاه ما در مورد کیت های جدید ایتالیا و ناپولی

آدیداس با اولین تلاش خود و طرفداران آن کاملا مطمئن بازی کرده است گلی آتزوری و لباس های فوتبال به طور کلی باید با این جفت کاملا مناسب راضی باشد. ظاهر مرمر چیزی شبیه به سنت شکنی است و به ویژه روی پیراهن خارج از خانه به خوبی کار می کند. شروع بدی از آدیداس نیست.

در مورد پیراهن ناپولی، اگر بوسه رژ لب در جلوی آن نبود، طرح بسیار زیبایی بود. با این حال، این گرافیک قرمز غول‌پیکر قطعاً چشم‌ها را به خود جلب می‌کند. برای اکثر باشگاه های دیگر احتمالاً در بین بدترین لباس های آنها در تمام دوران قرار می گیرد. با این حال، برای ناپولی، این حتی بدترین فصل آنها هم نیست. حداقل پولی که از فروش آن به دست می‌آید به یک هدف خوب می‌رود. خیریه های محلی که به قربانیان آزار خانگی کمک می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *