بازی Big Bash League بین Melbourne Renegades و Perth Scorchers به ​​دلیل نگرانی های ایمنی در اطراف زمین لغو شد.

باترها در شش اور ابتدایی با پرتاب متفاوت توپ مشکل داشتند که منجر به بحث و گفتگو بین کادر زمینی، کاپیتان ها و مسئولان مسابقه قبل از لغو مسابقه شد.

بارندگی در آخر هفته در جیلونگ، استرالیا، دلیل وضعیت زمین بود و جمعیت با هو کردن هنگام اعلام این خبر، نارضایتی خود را نشان دادند.

در اور هفتم، جاش اینگلیس توسط یکی از زایمان‌های ویل ساترلند از ناحیه کشاله ران مورد اصابت قرار گرفت، سپس قبل از اینکه یک توپ کامل روی چوب او به سمت دروازه‌بان کوینتون دی کوک پرواز کرد، ضربه دیگری به زمین زد.

آرون فینچ از Renegades گفت: “من چیزی نشنیدم که داوران بگویند، اما بدیهی است که آنها نگران این هستند که چگونه توپ ها از آن لکه خیس اینجا می پرند.”

طول آن شش تا هفت متر است.

“این (توسط متصدیان) مورد استفاده قرار گرفته است، اما فقط چند بخش بزرگ را از سطح خارج می کند. درز را گرفته است و به طرز مضحکی در حال جهش است. اگر با بدن یا سر کسی مطابقت داشته باشد، ممکن است مشکلات واقعی وجود داشته باشد. .

شما نمی خواهید منتظر بمانید تا کسی به شدت مجروح شود و بگویید “ما فکر می کردیم ناامن است”.

بازیکنان ملبورن Renegades قبل از لغو بازی، زمین را بررسی می کنند
تصویر:
بازیکنان ملبورن Renegades قبل از لغو بازی، زمین را بررسی می کنند

داور ایستاده بن ترلوار در فاکس کریکت اضافه کرد: “ما می خواستیم هر فرصتی را به آن بدهیم، به همین دلیل بازی را شروع کردیم. به نظر کاملاً خوب بود و چند اوور اول، ما واقعاً با آنچه دیدیم بسیار امیدوار بودیم.

“اما فقط در پایان، آخرین مورد، برای ما کافی بود تا آن را خطرناک بدانیم. این آخرین تحویل بود، چیزی که ما را به آن موقعیت خطرناک رساند و ایمنی بازیکنان بسیار مهم است.”

Scorchers که مدافع عنوان قهرمانی هستند، 30-2 بودند که بازی پس از 41 تحویل متوقف شد.

کریکت استرالیا تأیید کرد که هر تیم یک امتیاز دریافت خواهد کرد مگر اینکه زمان بازی مجدداً برنامه ریزی شود و هزینه بلیط به طرفداران بازپرداخت شود.

در بیانیه کریکت استرالیا آمده است: “زمین در ورزشگاه GMHBA در روزهای قبل از بازی تحت تاثیر باران قرار گرفت.”

کارکنان زمین در طول روز برای اصلاح وضعیت کار کردند و داوران زمین را برای شروع بازی ایمن می دانستند.

با این حال، در اور هفتم، داوران بازی را رها کردند، زیرا تصور می کردند خطر قابل پیش بینی برای ایمنی بازیکنان وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *