در روز یکشنبه در سری آ اقدامات زیادی صورت گرفته است، زیرا ما نگاهی به تمام اتفاقاتی که در سالن های فوتبال در ایتالیا افتاده است می اندازیم. در حالی که آتالانتا نتوانست انتظارات را برآورده کند، بولونیا پس از یک تغییر مدیریتی دوباره برگشت.

بدون هیچ مقدمه ای، به جمع بندی یکشنبه خود می گذریم.

متقاعد کننده آتالانتا مقابل کرمونز امتیازات را از دست داد

بازی یکشنبه سری آ در استادیوم گیویس آغاز شد، زیرا آتالانتا، آتالانتا و کرمونز که به تازگی صعود کرده است، غنایم را در یک تساوی 1-1 به اشتراک گذاشتند.

پس از یک نیمه اول بدون گل، شاگردان جیان پیرو گاسپرینی تمام تلاش خود را کردند تا به دنبال یک بن بست مهم باشند و آن را از طریق مریح دمیرال در میانه های نیمه دوم یافتند.

تیون کوپمینرز از روی ضربه ایستگاهی توپ را وارد دروازه کرد، در حالی که مدافع سابق یوونتوس به سمت خانه حرکت کرد تا او را بدهد. لا دیا رهبری شایسته

آتالانتا فکر می‌کرد که پنجمین برد در شش بازی سری A را پشت سر گذاشته است، اما چهار دقیقه بعد امانوئل والری با ضربه زدن به ریباند، دومین تساوی متوالی خود را به کرمونزه واگذار کرد.

در حالی که میهمانان می توانند از کسب یک امتیاز دیگر خوشحال باشند، مردان گاسپرینی فرصت طلایی را از دست دادند تا به تنهایی در صدر جدول رده بندی قرار بگیرند.

بولونیا در اولین بازی خود در دوران پس از میهایلوویچ، فیورنتینا را غرق کرد

چند روز پس از اخراج سینیشا میهایلوویچ، سرمربی باسابقه بولونیا، بولونیا با پیروزی خانگی 2-1 مقابل فیورنتینا به یک شروع بد 5 بازی بدون برد سری آ پایان داد (3، 2 شکست).

هر دو تیم در 45 دقیقه ابتدایی موقعیت های خود را برای گلزنی داشتند، اما تماشاگران رناتو دال آرا باید تا دقیقه 54 برای رسیدن به گل برتری منتظر بمانند.

متاسفانه برای هواداران خانگی، لا ویولا لوکاس مارتینز کوارتا، که پس از ارسال زیبای ریکاردو ساپونارا، توپ را وارد دروازه خالی کرد، پیش افتاد.

با این حال، آن را در زمان روسوبلو تنها 5 دقیقه برای پاسخ دادن به آن، موسی بارو پشت نشانگر خود دوید و توپ را با یک پایان زیبا از پیترو تراچیانو عبور داد.

بلیتز کریگ بولونیا برای تیم وینچنزو ایتالیانو خیلی داغ بود، مارکو آرناوتوویچ، مهاجم طلسم‌آمیز، روی سانتر دنسه کاسیوس روی تیرک دورتر کوبید تا کامبک کامل شود.

تازه واردها غنایم را در Via del Mare تقسیم می کنند

لچه و مونزا در ورزشگاه Via del Mare در یک دوئل هیجان‌انگیز بین دو باشگاه تازه‌ترقی‌شده، که هر دو به دنبال اولین برد فصل خود در سری آ بودند، به تساوی 1-1 رسیدند.

هر دو طرف به دنبال پیروزی های موفق خود بودند و میهمان مونزا در پنج بازی ابتدایی خود در لیگ با نتیجه مجموع 13-2 شکست خورد.

مردان جیووانی استروپا از همان ابتدا مشتاق به سرپیچی از شروع وحشتناک لیگ خود بودند و در دقیقه 35 زمانی که استفانو سنسی آنها را جلو انداخت، پاداش تلاش خود را دریافت کردند.

علیرغم اینکه مونزا در نیمه دوم برتری ضعیفی داشت، تنها سه دقیقه بعد از نیمه دوم سقوط کرد زیرا خوان گونزالس با یک ضربه از داخل محوطه جریمه لچه را به تساوی کشاند.

من لوپی فکر می کردند که می توانند با هر سه امتیاز فرار کنند زیرا یک پنالتی دیرهنگام دریافت کردند. با این حال پس از مشورت با مانیتور کنار زمین، داور لوکا پایرتو تماس اولیه خود را لغو کرد.

اودینزه از پشت می آید تا ساسولو را شکست دهد

اودینزه بلند پرواز با شکست 1-0 نیمه تمام، ساسولوی ضعیف را با نتیجه 3-1 در استادیوم ماپی شکست داد و زنجیره بردهای سری آ خود را به 4 مسابقه افزایش داد.

پس از پیروزی 4-0 خانگی مقابل رم در بازی قبلی، فریولانی با توقعات زیادی وارد زمین شد، اما دیوید فراتسی در نیمه اول بال خود را برید.

اما قرمز مستقیم Ruan Tessoldi در سکته نیمه، لباس آندره آ سوتیل را به یک راه نجات تبدیل کرد و آنها با بازوان باز آن را در آغوش گرفتند.

حملات بی امان اودینزه در نیمه دوم نتیجه نداد زیرا ساسولو خطوط را فشرده نگه داشت قبل از معرفی مهاجم قدرتمند بتو اوضاع را تغییر داد.

کمتر از ده دقیقه از پیوستن به بازی، ستاره برزیلی پاس روبرتو پریرا را با ضربه سر به خانه فرستاد تا نتیجه را به تساوی بکشاند و لحن را برای بازگشت ستارگان میهمان رقم بزند.

لازار سامارژیچ در دقیقه 91 صاعقه ای را از لبه محوطه جریمه زد تا اودینزه به برتری برسد قبل از اینکه بتو با پایانی درجه یک، آمار خود را دو برابر کند.

لاتزیو به لطف چیرو به مسیرهای پیروزی بازگشت

لاتزیو در ورزشگاه المپیکو علیرغم نمایش نسبتاً ضعیف، 2-0 بر تیم سرسخت هلاس ورونا پیروز شد.

با شکست 4-2 تیم فاینورد در بازی نیمه هفته لیگ اروپا، تشویق شدند. بیانکوسلستی پس از باخت 2-1 خانگی مقابل ناپولی در هفته گذشته، به مسیرهای پیروزی در سری آ بازگشت.

نیمه اول مساوی به گل نرسید، اگرچه تیم مائوریتزیو ساری از طریق توما بیسیک که تلاش طولانی او از تیرک چپ به گل نشست نزدیک بود به گل برسد.

در حالی که ورونا بیشتر نیمه دوم را به عنوان تماشاگر سپری می کرد و سعی می کرد از یک امتیاز دفاع کند، چیرو ایموبیله بار دیگر با یک ضربه بزرگ در دقیقه 68 با ضربه سر در تیرک دروازه، خشکی دروازه را شکست.

لاتزیو تا پایان بازی سرعت بازی را کنترل کرد و در نهایت موفق شد در حالی که لوئیز آلبرتو از لبه محوطه جریمه به خانه ضربه می زند، دومین بازیکن را روی تخته قرار دهد تا قرارداد میزبان را قطعی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.