Deprecated: Creation of dynamic property OMAPI_Elementor_Widget::$base is deprecated in /home/u532936378/domains/fc-nassaji.ir/public_html/wp-content/plugins/optinmonster/OMAPI/Elementor/Widget.php on line 41

سردار آزمون در شبی که برای نخستین بار توانسته بود در نیمه اول برای آ اس رم به میدان برود، تا پایان در زمین نماند و به علت مصدومیت زمین بازی را ترک کرد.

 

در چارچوب مسابقات لیگ فوتبال ایتالیا دو تیم رم و فیورنتینا یکشنبه شب در ورزشگاه المپیکو به مصاف یکدیگر رفتند. دیداری که مطابق معمول سردار آزمون، بازیکن ایرانی روی نمیکت حضور داشت و ژوزه مورینیو لوکاکو و دیبالا را به عنوان دو مهاجم خود راهی زمین کرده بود. 

رمی‌ها در همان دقیقه ۵ و روی ارسال زیبای دیبالا توانستند با ضربه سر قدرتمند روملو لوکاکو به گل نخست دست یابند. اما در در ادامه ستاره آرژانتینی مصدوم شد و سردار آزمون این فرصت را پیدا کرد که در دقیقه ۲۵ به جای دیبالا به میدان رود. 

از زمان حضور آزمون در آ اس رم، این نخستین باری بود که مهاجم شماره ۱۷ در نیمه اول برای تیمش به میدان می‌رفت. اما او شب کم فروغی را سپری کرد و چندان نتوانست در زمین مسابقه عملکرد مناسبی داشته باشد. آزمون البته یک بار در اواخر نیمه نخست و روی ارسال خوبی که برای او انجام شده بود می‌توانست دروازه فیورنتینا را باز کند اما ضربه سر او از بالای دروازه به بیرون رفت. 

با شروع نیمه دوم آزمون خیلی زود مصدوم و پای او دچار آسیب دیدگی شد. او هرچند تلاش کرد با همان وضعیت هم به کار خود ادامه دهد اما در نهایت در دقیقه ۶۲ جای خود را به استفان الشراوی داد. رمی‌ها هرچند تا آن زمان با تک گل لوکاکو پیش بودند اما در ادامه شرایط متفاوت شد. ابتدا در دقیقه ۶۴ زالوسکی با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد تا تیم میزبان با ۱۰ نفر به بازی ادامه دهد. 

دقیقه ۶۶ حملات فیورنتینا جواب داد و مارتینز موفق شد گل تساوی را وارد دروازه حریف ۱۰ نفره کند. با این حال در دقیقه ۸۷ روملو لوکاکو، مهاجم رم با دلیل خطای خشن با دریافت کارت قرمز مستقیم از زمین اخراج شد تا رم با ۹ نفر به بازی ادامه دهد. در دقایق پایانی فیورنتینا این فرصت را داشت که گل دوم را هم وارد دروازه حریف کند اما موقعیت‌های این تیم یکی پس از دیگری از دست رفت تا در نهایت مسابقه با همان نتیجه ۱-۱ به پایان برسد. 

حالا ژوزه مورینیو کار سختی برای بازی هفته بعد خود خواهد داشت جایی که لوکاکو را به دلیل اخراج در اختیار نخواهد داشت و دیبالا و آزمون هم مصدوم هستند. در صورتی که سردار در این مسابقه مصدوم نمی‌شد احتمالا این فرصت را پیدا می‌کد که برای نخستین بار از زمان پیوستن به باشگاه رم از ابتدا به میدان برود اما برخی رسانه‌ها خبر دادند که این بازیکن دست‌کم به مدت ۲۰ روز از میادین دور خواهد بود. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *