آتالانتا در مذاکرات با اطرافیان این بازیکن مشکلات را پشت سر گذاشت و سالرنیتانا و نهایی شد خرید ادرسون چهارشنبه. به نظر می رسید این معامله به یک مانع برخورد کرده است، نقطه ای که گراناتا کارگردان مورگان دی سانتیس اعلام کرده بود که می ماند. اما طرفین توانستند همه چیز را صاف کنند.

همانطور که در L’Eco Di Bergamoهافبک برزیلی با یک بسته 21 میلیون یورویی که شامل ماتئو لواتو می شود، پیوست که با ارزیابی 7 میلیون یورویی راهی دیگر شد. این بازیکن 23 ساله ژانویه گذشته با انتقالی 6.5 میلیون یورویی از کورینتیانس وارد ایتالیا شد. او 15 بازی انجام داد و دو گل زد. او جایگزین ماتئو پسینا در این نقش شد که به طور رسمی به مونزا پیوست.

در عوض، مدافع سابق ورونا نتوانست جیان پیرو گاسپرینی را در شش ماه حضورش با آنها تحت تاثیر قرار دهد. او پس از یک دوره قرضی شش ماهه در کالیاری برای همیشه ترک کرد. پس از تضمین ادرسون، آتالانتا اکنون به دنبال گزینه های جدید در بال ها است. Tuttomercatoweb اطلاع می دهد. هانس هاتبوئر و یواکیم ماله مطمئن نیستند که بمانند. علاوه بر این، پزلا از پارما حفظ نشد و داویده زاپاکوستا در ابتدای اردو از ناحیه ران مصدوم شد که او را در چند بازی اول از میدان خارج خواهد کرد.

به طور مشخص، لا دیا به فابیانو پاریسی و آندره آ کامبیاسو از امپولی چشم دوخته است. وقتی یوونتوس او را از جنوا بخرد، می تواند به صورت قرضی به این تیم ملحق شود. را آتزوری اگر گوگلیلمو ویکاریو برود، ممکن است نقطه فرود موقت مارکو کارنسکی باشد.

دیدگاه ما در مورد خرید ادرسون آتالانتا

مذاکرات جدی انجام شد، اما این یک خرید با کیفیت برای این کشور است برگاماشی. آنها در حال دریافت یک مشارکت کننده قوی و خوب هستند که گزینه های دیگر آنها را به خوبی تکمیل می کند. طرف توسکانی مدت هاست که برای جدایی ستاره خود آماده می شود. آنها در ژانویه با لیبراتو کاکاسه و اخیرا تایرون ابوهی قرارداد امضا کردند. او در تهاجمی بسیار با استعداد است و واقعاً می تواند به عنوان مدافع کناری ویران کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *