آرسنال قرارداد کاترین کول هافبک دانمارکی از اف سی نوردسلند را تکمیل کرد.

پس از سه فصل حضور در Elitedivisionen دانمارک، Kuhl 19 ساله به سوپرلیگ زنان تغییر مکان داد تا به تیم Jonas Eidevall بپیوندد.

کول گفت: “من بسیار هیجان زده هستم و مشتاقانه منتظر بازی برای آرسنال هستم. این یک قدم بزرگ برای من است.”

من احساس می‌کنم چیزهای بسیار خوبی در اطراف باشگاه وجود دارد؛ همه هواداران و جامعه، به نوعی شبیه یک خواهرخواندگی است. بنابراین، مشتاقانه منتظر هستم که بخشی از آن باشم.»

کول در این فصل در 12 بازی برای اف سی نوردسلند دو گل به ثمر رسانده و 4 پاس گل به ثبت رسانده است.

او طعم موفقیت را در اولین فصل خود با اف سی نوردسلاند چشید زیرا به آنها کمک کرد تا جام حذفی زنان دانمارک را در سال 2019/20 بالاتر ببرند.

این نوجوان همچنین از زمان اولین بازی ملی خود در سال 2021 تاکنون 21 بازی ملی برای دانمارک انجام داده است و بخشی از تیمی بود که در یورو تابستان گذشته حضور داشت.

ایدوال سرمربی تیم گفت: کاترین یکی از درخشان ترین استعدادهای اروپاست، بنابراین ما خوشحالیم که او را به آرسنال آوردیم.

او خلاقیت بیشتری به خط میانی ما خواهد آورد و من مطمئن هستم که از همکاری نزدیک با برخی از بازیکنان باتجربه ما سود خواهد برد.

کلر ویتلی، رئیس فوتبال زنان آرسنال افزود: “ما از اینکه کاترین را به آرسنال آوردیم خوشحالیم. او یکی از بازیکنان جوان فوتبال با امتیاز بالا در این بازی است و با مشخصات بازیکنی که می خواهیم به باشگاه بیاوریم کاملاً مطابقت دارد.” من مطمئن هستم که هواداران ما در استقبال از کاترین به باشگاه ما به من خواهند پیوست.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *