سرمربی اریک تن هاگ می گوید که منچستریونایتد به امضای قراردادی برای جذب ووت وهورست به صورت قرضی نزدیک است – اما او به موقع برای دربی روز شنبه منچستر به باشگاه نخواهد پیوست.

این امید وجود داشت که یونایتد مهاجم هلندی را برای دیدار با سیتی در اولدترافورد در شروع ناهار آماده کند، اما تن هاگ قبل از بازی تایید کرد که وهورست تا آخرین مهلت ظهر جمعه ثبت نام نکرده است.

تن هاگ در پاسخ به سوالی درباره بازیکن هلندی به خبرنگاران گفت: فکر می کنم ما به هم نزدیک هستیم. “اما او برای فردا در دسترس نخواهد بود. امیدوارم به زودی باشد، او آنجا خواهد بود.”

یونایتد ممکن است با حضور آنتونی مارسیال در صورتی که مهاجم به موقع از شکایت خود برای بازی خلاص شود، خوشحال شود، اما در غیر این صورت، با ناقص بودن حرکت مهاجم برنلی وگهورست، دوباره گزینه‌های رو به جلو محدود خواهد شد.

یکی از بازیکنانی که قطعا غایب خواهد بود، دانی ون د بیک است، که تن هاگ تایید کرد که به دلیل مصدومیت برای بقیه فصل از بازی خارج شده است و تنها 195 بازی در این فصل در یک فصل ناامیدکننده دیگر بازی کرده است.

تن هاگ گفت: “در درازمدت واقعاً خوب به نظر می رسد، او برای شروع پیش فصل بازخواهد گشت.” وی ادامه داد: او در بقیه فصل بیرون است.

“فکر می‌کنم افکار همه با اوست. وقتی در یک فصل هستید و یک تکل بد می‌بینید، یک مصدومیت بد می‌شوید، وحشتناک است. همیشه واقعاً ناامیدکننده است و افکار و احساسات با بازیکن است. شما این را بیان می‌کنید، گروه ما انجام داد. این واقعا خوب است و ما اکنون خوشحالیم که زانوی او در دراز مدت خوب است.”

تن هاگ: کازمیرو یکی از بهترین های جهان است

هم تیمی خود کریستین اریکسن به کازمیرو پس از برتری منچستریونایتد در نیمه اول مقابل بورنموث تبریک گفت.
تصویر:
هم تیمی خود کریستین اریکسن به کازمیرو پس از برتری منچستریونایتد در نیمه اول مقابل بورنموث تبریک گفت.

از سرمربی منچستریونایتد همچنین در مورد تاثیر 60 میلیون پوندی خرید تابستانی کاسمیرو در اولدترافورد از زمان انتقالش پرسیده شد.

از زمان بازگشت به فوتبال داخلی در ماه گذشته، یونایتد تنها یک گل در شش بازی دریافت کرده است که بخشی از آن به لطف برتری برزیلی در خط هافبک بوده است و او بار دیگر در پیروزی 3-0 مقابل بورنموث تیم تهاجمی خود را با یک گل به نمایش گذاشت. 3 ژانویه.

تن هاگ در تحسین این بازیکن 30 ساله می درخشید، کسی که خود را به بخشی ارزشمند از خط میانی یونایتد تبدیل کرده است.

مدیر گفت: او خیلی مهم است. دفاع از سازمان، پیش‌بینی، حمایت از بازیکنان در موقعیت مناسب، بردن توپ برای تیم و دوئل‌ها.

او همچنین در مالکیت توپ می تواند بازی را سرعت بخشد. او این توانایی را دارد که به یک تیم برتر بدهد.

افراد زیادی در دنیا این ویژگی را ندارند، او یکی از آنهاست، بنابراین ما واقعا از داشتن او خوشحالیم – او تفاوت بزرگی ایجاد می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *