کلودیو لوتیتو، رئیس لاتزیو و ایگلی تاره، مدیر ورزشی، در جریان رونمایی اخیر از پیراهن‌های جدیدشان در حال مشاجره بودند. باشگاه با صدور بیانیه ای هرگونه مشکل در دفتر جلو را تکذیب کرد، حتی اگر درگیری آنها علنی بود.

مطابق با La Gazzetta dello Sport، این مسائل ناشی از استخدام اخیر و عقب ماندگی بازار نقل و انتقالات است. را بیانکوسلستی آنجلو فابیانی، مدیر اجرایی سابق سالرنیتانا را منصوب کرده اند. او به طور رسمی تیم های بانوان و جوانان را اداره خواهد کرد.

تاره که تنها یک سال از قراردادش می گذرد، به مالک مشکوک می شود که قبلاً یک طرح جانشینی را اجرا کرده است. در این میان، طرف پایتخت نتوانسته است اهداف اولیه خود را به ویژه در قسمت عقب فرود بیاورد.

ماریو گیلا برای انجام تست های پزشکی وارد ایتالیا شد. آسمان اطلاع می دهد. او با انتقالی دائمی از رئال مادرید با مبلغ 6 میلیون یورو خواهد پیوست. او برنامه ریزی می کند که یک پشتیبان باشد، در حالی که مائوریتزیو ساری نیکولو کاساله و آلسیو رومانیولی را به عنوان زوج اصلی جدید می خواهد. آنها پیشتازان اولی هستند، اما مونزا تسلیم نشده و پیشنهاد قراردادی خود را مطرح کرده است. جانلوکا دی مارتزیو گزارش ها. کاپیتان سابق میلان خیلی منتظر نخواهد ماند. او پیشنهاد سودآوری از فولام دریافت کرده است. آلفردو پدولا اطلاع می دهد. را بیانکوسلستی همچنین به دو دروازه بان جدید نیاز دارد.

برداشت ما از لاتزیو، لوتیتو و تاره

این کارگردان در گذشته کودتاهای درخشانی انجام داده است، اول از همه سرگئی میلینکوویچ-ساویچ و لوئیس آلبرتو، اما چند پنجره اخیر چالش برانگیز بوده است. آنها در خلاص شدن از شر بازیکنان اضافی مشکل داشته اند و از دست دادن های گران قیمتی برخوردار بوده اند. مدیر اجرایی آلبانیایی به طور معمول با تیم های برتر مرتبط بوده است، اما آن کشتی ممکن است حرکت کرده باشد. با جایگزینی که قبلاً در داخل وجود دارد، اگرچه یک جایگزین خاص نیست، اگر اوضاع به سرعت افزایش یابد خیره کننده نخواهد بود. اگرچه زمان آن فاجعه آمیز خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *