اینتر در تابستان امسال به دنبال جذب گلیسون برمر ستاره تورینو است. با این حال، درخواست‌های اوربانو قاهره برای اجازه دادن به ستاره‌اش می‌تواند آچاری در کار باشد. همانطور که در Tuttosport، از طریق TUTTOmercatoWEB، بازیکن بزرگ گراناتا برای ارزش 30 میلیون یورویی خود برای مدافع برزیلی مقاومت می کند.

قاهره که به دلیل عدم تمایل به تخفیف شناخته می شود، احتمالاً تا پایان تابستان به اسلحه خود پایبند خواهد بود. این می تواند یک مانع بزرگ باشد زیرا اینتر امیدوار است که برمر را پس از واگذاری عنوان قهرمانی سری آ به میلان در فصل گذشته، به خرید خیمه شب بازی خود تبدیل کند.

کمبود بودجه باعث شد نراتزوری برای جدایی از ستاره های برجسته اشرف حکیمی و روملو لوکاکو تابستان گذشته. متأسفانه، اینتر با کمبود نقدینگی ممکن است در تابستان امسال در وضعیت مشابهی قرار بگیرد.

قهرمان نوزدهمین بار سری آ در حال قدم زدن در طناب بازی جوانمردانه مالی است و برای کسب سود قابل توجه برای تسویه حساب، تحت فشار زیادی قرار دارد. این بدان معناست که آنها قادر به پرداخت قیمت برمر نیستند.

در عوض، اینتر ممکن است مجبور شود برخی از بازیکنان اصلی تیم اصلی خود را برای جمع آوری سرمایه و کمک به سیمونه اینزاگی در اصلاح تیمش تخلیه کند. الساندرو باستونی، مدافع میانی مورد نظر ممکن است قربانی نیاز شدید باشگاه به پول نقد شود.

پس از منچسترسیتی و تاتنهام هاتسپر، منچستریونایتد اخیرا به دنبال جذب باستونی شده است. مدافع ایتالیایی که در جوزپه مه آتزا بیشترین احترام را دارد، گفته می شود که مشتاق است آینده خود را در تیم لمبارد متعهد کند.

با این حال، خیلی به وضعیت مالی بستگی دارد. اگر اینتر بخواهد برمر را جذب کند، یک نفر باید برود. و از آنجایی که باستونی یکی از پرتقاضاترین و ارزشمندترین دارایی های آنهاست، او می تواند جایی برای همتای تورینو خود باز کند.

به طور خلاصه، این می تواند یک کمپین نقل و انتقالات طاقت فرسا برای هواداران اینتر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *