رم در حال نزدیک شدن به حماسه Davide Frattesi با دقت ثابتی است، زیرا آنها قصد دارند مذاکرات با ساسولو را تسریع کنند و پس از باز شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی ژانویه، امضای او را دریافت کنند. را جالوروسی با این حال، طبق آخرین گزارش ها از ایتالیا، برای جذب هافبک 23 ساله اینتر نیز با ساسوئولو نیوز).

را نوروردی بر روی بوده است جالوروسی رادار برای مدتی طولانی در حال حاضر، در حالی که نراتزوری همچنین از تابستان گذشته علاقه خود را به او حفظ کرده اند. هر دو تیم قبلاً در بستن قرارداد با ساسولو ناموفق بودند، زیرا آنها راه های جداگانه ای را طی کردند و به ترتیب نمانیا ماتیچ و کریستیان اصلانی را به خدمت گرفتند.

صرف نظر از اشتیاق اینتر، فراتسی فقط رم و رم – باشگاه دوران کودکی او – را می خواهد که باشگاه پایتخت را در موقعیت قطبی قرار دهد تا امضای او را به دست آورد. او قبلاً فتنه خود را برای بازگشت به ورزشگاه المپیکو ابراز کرده است، اما به گفته او این حرکت را انجام داده است Il Messaggero (از طريق ساسوئولو نیوز) به دلیل مشکلات مالی نمی تواند در ژانویه برگزار شود.

با این وجود، هنوز نمی توان اینتر را رد کرد. را نوروردی را بر عهده بگیرد نراتزوری در یک بازی دوستانه فردا، و ظاهراً بپه ماروتا، رئیس باشگاه و پیرو آوسیلیو، مدیر ورزشی، از این فرصت استفاده خواهند کرد تا با جووانی کارنوالی و مدیریت ساسولو همکاری کنند تا در رقابت نقل و انتقالات پیشرفت کنند.

با این حال، تا حد زیادی برای تیم لمباردی، رم مذاکرات پیشرفته ای را با ساسولو در این هفته برای بستن قرارداد، شاید برای انتقال تابستانی در پایان فصل، برنامه ریزی کرده است.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *