لچه در حال مذاکره با بارسلونا برای جذب ساموئل اومتیتی ​​است، در حالی که مارین پونگراچیچ برای نهایی کردن انتقال خود به ایتالیا آمده است.

نگرانی بارسلونا در مورد کمبود زمان بازی توسط ساموئل اومتیتی ​​قرضی وجود دارد. این مرد فرانسوی از زمان پیوستن به لچه هنوز زمین بازی را برای لچه ندیده است من جالوروسی در تابستان از کاتالان ها. در حال حاضر مارین پونگرانسیچ و فدریکو باشیروتو مدافعان میانی مورد علاقه لچه هستند و اومتیتی ​​از زمانی که در این باشگاه بوده است، در شش بازی نیمکت نشین است.

مطابق با کلسیومرکاتو، بارسلونا آرزو داشت که 31 بار ملی پوش فرانسوی را به طور مداوم در زمین ببیند. با این حال، با توجه به اینکه اومتیتی ​​زمین لچه را ندیده است، نگرانی هایی از سوی بارسا وجود دارد.

لچه از هشت بازی خود در سری آ یک برد کسب کرده است. فقط کرمونزه و سمپدوریا نسبت به فاتح فصل گذشته سری B گل کمتری به ثمر رسانده اند. در حالی که هیچ صحبت جدی در مورد اخراج مارکو بارونی سرمربی تیم نشده است، اما همه چیز باید به سرعت برای باشگاه تغییر کند.

در مورد اومتیتی، او راه خود را برای ورود به تیم خواهد داشت. وام فقط برای یک فصل بدون هیچ گزینه ای برای خرید است. شاید با توجه به موقعیتی که او در آن قرار دارد، این لزوما چیز بدی نیست.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.