الکساندر اوسیک، آنتونی جاشوا
تصویر:
بازی برگشت اولکساندر اوسیک و آنتونی جاشوا در 20 آگوست به صورت زنده در گیشه Sky Sports برگزار می شود.

بازی مجدد سنگین وزن آنتونی جاشوا در برابر اولکساندر اوسیک به صورت زنده از باکس آفیس اسکای اسپورت پخش خواهد شد.

جاشوا دوباره در 20 آگوست در عربستان سعودی حلقه را با یوسیک به اشتراک می گذارد، زیرا ستاره بریتانیایی به دنبال انتقام از دست دادن امتیاز خیره کننده ای است که در ماه سپتامبر در ورزشگاه تاتنهام هاتسپور متحمل شد.

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

جاشوا و اوسیک پیش از دومین مبارزه خود برای عنوان قهرمانی سنگین وزن جهان، رویارویی شدیدی با هم داشتند

جاشوا با یک مربی جدید در گوشه خود در رابرت گارسیا، تلاش می کند تا با پس گرفتن عناوین سنگین وزن IBF، WBA و WBO سه بار قهرمان جهان شود.

جاشوا در دسامبر 2019 با بوکس اندی رویز جونیور در دیریه در عربستان سعودی موفقیت در بازی برگشت را تجربه کرده است و با کسب امتیاز، کمربندهای جهانی خود را دوباره به دست آورد.

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

جاشوا به شوخی گفته است که هر بار که تایسون فیوری پیش‌بینی می‌کند در یک مبارزه شکست خواهد خورد، در نهایت برنده آن می‌شود!

آدام اسمیت، رئیس توسعه بوکس اسکای اسپورت، گفت: بینندگان اسکای اسپورت از سابقه ای طولانی با ای جی لذت برده اند و از زمانی که در سال 2013 حرفه ای شده است، هر مبارزه او را تماشا کرده اند.

ما همچنین اولکساندر اوسیک را به خوبی می شناسیم، زیرا چهار مبارزه آخر اوکراینی را به طور انحصاری در اسکای اسپورت به صورت زنده برگزار کرده است.

“این مسابقه مجدد یک مناسبت بزرگ با همه چیز در خط است و سوالات زیادی باید پاسخ داده شود. ما نمی توانیم صبر کنیم تا آن را به سبک واقعی Sky Sports برای طرفداران بوکس در بریتانیا و ایرلند با تمام ساختاری که شایسته آن است ارائه دهیم.” “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.