اورتون لمپارد می خواهد پشت سر بگذارد

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

نکات مهم دیدار بورنموث و اورتون در جام کارابائو.

این همان بالا با بدترین اجراهای دوران فرهاد مشیری بود – و این چیزی است که می گوید. خیلی بد بود غایب دفاعی و بی دندان در حمله. بدون جردن پیکفورد، کانر کودی و جیمز تارکوفسکی – پدران گروه – هیچ ستون فقراتی وجود ندارد.

چیزی که این شکست را بسیار شگفت‌انگیز کرد این بود که بورنموث خودش 9 تغییر انجام داد. این ترکیب حریف بود که این شب را به تاریک ترین شب دوران حضور فرانک لمپارد در اورتون تبدیل کرد. او همیشه در مورد این بازیکنان یاد می‌گیرد، اما در چرخش کل ترکیب اصلی‌اش، میله‌ای برای پشت خود درست کرد.

اورتون مسافرت رایگان با مربیان را انجام داده بود و بلیط بازی را برای کسانی که به سواحل جنوبی می‌رفتند پوشش می‌داد، اما کسانی که در ساعات اولیه چهارشنبه به مرسی ساید باز می‌گردند، احساس کمبود خواهند کرد.

بازگشت میسون هولگیت، مایکل کین و یری مینا وجود داشت، اما در اینجا شواهد بیشتری وجود داشت که چرا آنها بخشی از اورتون لمپارد هستند که می خواهد پشت سر بگذارد. بدون کیفیت در مناطق حمله، خطاهای دفاعی فردی و سپس انضباط بد و زبان بدن ضعیف که بویی از مسئولیت پذیری صفر می دهد.

با توجه به زمان برگزاری جام جهانی، این یک تمرین بسیار زود هنگام کریسمس برای کسانی بود که در حاشیه قبل از فروش ژانویه بودند، اما هیچکس با پیراهن آبی فرصت را برای تحت تأثیر قرار دادن ندید.

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

تیم شروود تکل آنتونی گوردون روی جردن زمورا از بورنموث را “شرم آور” توصیف کرد و معتقد است مهاجم اورتون خوش شانس بود که در بازی کارابائو کاپ کارت قرمز دریافت نکرد.

روی کاغذ، این رشته دوم بیش از اندازه کافی برای غلبه بر بورنموث که به شدت چرخیده بود داشت. یازده تیم منتخب در مجموع 127 بازی ملی داشته اند، اما اورتون تحت هدایت مشیری تمرینی برای ترکیدن نفس های بسیار متورم بوده است.

بر اساس این شواهد، مشخص نیست که بزرگترین مشکل کنونی کجاست. در پایان با 11 گل از 14 بازی، سومین کمترین گل در لیگ برتر است. از نظر دفاعی، اورتون با 238 شوت روبرو شده است که بیشترین ضربه را از هر باشگاهی داشته است.

حتی زمانی که با ضعیف‌ترین دروازه‌بان لیگ برتر از نظر آماری مواجه می‌شویم، نگرانی‌ها کاهش نخواهد یافت. مارک تراورز با دو شوت به سمت دروازه روبرو شد، علیرغم اینکه پیام قبل از بازی واضح بود: این بازیکن در هفت بازی لیگ برتر 25 گل به ثمر رسانده است.

و به همین ترتیب به جام حذفی برای فرصت بعدی برای پایان دادن به خشکسالی جام حذفی اورتون که به بیست و هشتمین سال خود می رسد.

“از سال 1995″، هواداران لستر شنبه گذشته در جریان پیروزی 2-0 خود در گودیسون پارک آواز خواندند، آهنگی که به طرز عجیبی در بین دروازه بانان خارج از آنفیلد دیده می شد. آن پیروزی در جام حذفی مقابل منچستریونایتد که توسط سگ‌های جنگ به دست آمد، آخرین تکه ظروف است.

پس از شش تغییر مدیریتی در این دوره، هیچ پیشنهادی وجود ندارد که لمپارد تحت فشار فوری باشد، اما دو نتیجه اخیر روحیه را تغییر داده است.

او در این آخر هفته که اورتون فوراً به استادیوم ویتالیتی بازمی‌گردد، ناامید خواهد شد تا اسلاید را متوقف کند. در غیر این صورت، جام جهانی طولانی و بی قرار برای او و هوادارانش خواهد بود که گرسنه موفقیت هستند.
بن گراندز

اونیل میره بیرون؟

جونیور استانیسلاس برتری بورنموث را دو برابر کرد
تصویر:
جونیور استانیسلاس برتری بورنموث را دو برابر کرد

اگر دوران گری اونیل به عنوان سرمربی موقت بورنموث به پایان رسیده باشد، او مطمئناً به سبکی تاکیدی سر تعظیم فرود آورده است.

بعد از جانشینی موقت اسکات پارکر در پایان آگوست، اونیل تنها سرمربی با رکورد شکست ناپذیری در لیگ برتر قبل از باخت به رقیب محلی ساوتهمپتون در ماه گذشته – اولین از چهار شکست متوالی – بود.

اما اگر او جایگزین ناتان جونز از لوتون شود، که به نظر می رسد در سنت مری منصوب شود، پیروزی چشمگیر 4-1 روز سه شنبه مقابل اورتون در جام کارابائو تضمین می کند که این بازیکن 39 ساله در اوج بازی خواهد بود.

وقتی در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی از او پرسیده شد که آیا او برای آخرین بار هدایت بورنموث را بر عهده گرفته است، اونیل پاسخ داد: “من با هر بازی طوری رفتار می کنم که ممکن است آخرین بازی من باشد، این ماهیت نقش موقت است.”

اگر او قبل از بازدید اورتون از استادیوم ویتالیتی این آخر هفته دوباره برود، اولین سلیقه او در مدیریت می تواند موفقیت آمیز تلقی شود. وقتی کشتی را غرق می‌کند، نگه داشت.
دن سانسوم

برنتفورد باید مشکلات خانگی را برطرف کند – وگرنه

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

نکات مهم بازی دور سوم جام کارابائو بین برنتفورد و گیلینگهام.

فصل گذشته، برنتفورد در خانه قدرتمند بود و تیم‌ها از رفتن به استادیوم نزدیک Gtech Community می‌ترسیدند.

بازیکنانی مانند آرسنال، تاتنهام و لیورپول همگی در فصل گذشته امتیازات خود را از دست دادند و حتی در جام حذفی نیز از کنار تیم‌ها گذشتند. لیگ دو اولدهام فصل گذشته در این مرحله از جام کارابائو با نتیجه 7-0 توسط شاگردان توماس فرانک شکست خورد.

اما خروج شوکه کننده سه شنبه شب از لیگ دو گیلینگهام به این معنی است که اعتبار برنتفورد در خانه رو به زوال است. این سه بازی بدون برد در تمام مسابقات در Gtech – برابر چلسی، وولوز و حالا گیلز است. هر سه این تیم ها قبل یا بعد از بازدید از Gtech برای فرم و اهداف خود در تلاش بوده اند.

برنتفورد در سه بازی اخیر خانگی خود موفق به پیروزی نشده است
تصویر:
برنتفورد در سه بازی اخیر خانگی خود موفق به پیروزی نشده است

ناامیدی فرانک فراتر از شکست در راضی کردن تماشاگران خانه در غرب لندن خواهد بود. کارابائو کاپ همیشه رقابتی بوده است که او به طور جدی به آن پرداخته است و رکورد زنبورها در حضور در نیمه نهایی و یک چهارم نهایی در این رقابت ها در دو فصل اخیر ثابت شده است. خروج زودهنگام یک ناامیدی جدی است.

اما اگر برنتفورد نتواند مشکلات خانگی خود را حل کند، با توجه به این واقعیت که آنها گل های خارج از خانه را ارسال می کنند، می تواند در فصل لیگ آنها با مشکل مواجه شود. به طور دقیق، یازده نفر از سه بازی آخر خود، آخرین بار در 15 می، هواداران آنها یک برد را در جاده مشاهده کردند.

و در ادامه یک سفر خارج از خانه به منچسترسیتی قهرمان لیگ برتر در روز شنبه است.
سام بلیتز

واردی امیدوار است که احیای لستر ادامه یابد

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

نکات مهم دور سوم جام کارابائو در حالی که لستر به مصاف نیوپورت کانتی می رود.

لستر در هفته‌های اخیر بدون هیچ سوالی به نقطه مقابل خود برگشته است. پیروزی غالب آنها بر اورتون در گودیسون پارک به عنوان نقطه عطفی عمل کرد که برندان راجرز و بازیکنانش بر روی مبارزات آنها در اوایل فصل خط کشیدند.

پیروزی بر نیوپورت، که راهیابی به دور سوم جام کارابائو را تضمین کرد، با مصدومیت جیمز جاستین خدشه دار شد، حادثه ای که می تواند پیامدهای گسترده تری برای گرت ساوتگیت و انگلیس داشته باشد، اگر به همان اندازه که تصور می شد شدید باشد.

اما نکات مثبت بیشتری برای لستر وجود داشت که از عملکردش استخراج می کرد، به ویژه پیشرفت مداوم جیمی واردی. با تنها یک گل به نام او در تمام فصل، دبل او نمی توانست در زمان بهتری برای شخص و تیم به دست بیاید.

ضربه سر وحشیانه او، برتری لستر را در نیمه دوم دو برابر کرد، قبل از اینکه او با گستاخی، نیک تاونسند، دروازه بان نیوپورت را دور بزند و یک مدافع را روی زمین بنشیند و سپس با سومی روباه ها دو برابر شود.

نیوپورت اطمینان داد که این یک عملکرد قدیمی لستر نبود، اما دیدن واردی که شبیه بهترین فرم او است، راجرز را به این اطمینان می‌دهد که تیمش قدرت شلیک برای حفظ این احیا را دارد.
جک ویلکینسون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *