ماریو بالوتلی در پنجره تابستانی باشگاه آدانا دمیرسپور ترکیه را ترک کرد و با قراردادی دو ساله به تیم سوئیسی سیون پیوست – نهمین باشگاه او در پنج کشور مختلف در دهه گذشته.

در چیزی که فقط می توان آن را به عنوان یک حرفه عشایری توصیف کرد، محصول جوانان Lumezzane بدون وقفه در سراسر قاره حرکت کرد و قبل از دو توقف اخیر خود برای اینتر، منچسترسیتی، میلان، لیورپول، نیس، مارسی، برشا و مونزا بازی کرد.

با این حال، دو لباس وجود دارد که مهاجم به آنها احترام گذاشته است و از آنها به عنوان لباس هایی یاد می کند که هر بچه ای می تواند در آنها نقش آفرینی کند. صحبت کردن با DAZN این ملی پوش سابق ایتالیایی در یک مصاحبه اختصاصی تحسین زیادی را برای دو غول میلان نشان داد.

«میلان. من میلان را دوست دارم. بد است که می گویم میلان، چون اینتر هم برایم مهم نیست. آن‌ها زیباترین تیم‌هایی هستند که یک فوتبالیست می‌تواند در آنها حضور داشته باشد، دو تیمی که یک بچه واقعاً می‌تواند درباره‌شان خیال‌پردازی کند.»

او سه فصل را در نراتزوری رنگ ها، به ثمر رساندن 28 گل در 86 بازی، قبل از پریدن با کشتی به منچستر، پس از آن او نماینده روسونری بیش از دو دوره – ثبت 33 گل در 77 بازی ملی در دوره فعلی اسکودتو دارندگان

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *