یوونتوس با انتشار اخباری مبنی بر بازگشت قریب الوقوع فدریکو کیزا به میادین پس از یک مصدومیت طولانی، تقویت شده است. کیزا در این بازی ظاهری کوتاه داشت بیانکونریآخرین بازی قبل از تعطیلات جام جهانی – در پیروزی 3-0 مقابل لاتزیو – و نزدیک به بازگشت کامل است. در کنار او، اخباری پیرامون دوسان ولاوویچ و پل پوگبا نیز به گوش می رسد.

همانطور که در La Gazzetta dello Sport (از طريق Tuttomercatowebکیزا به عنوان یک بازیکن در برابر کرمونز در تاریخ 4 ژانویه از سر گرفته خواهد شد. علاوه بر این، او همچنین می تواند در بازی دوستانه آتی یووه مقابل استاندارد لیژ در 30 دسامبر به عنوان یک تمرین گرم کننده بازی کند.

ولاوویچ که قبلاً به دروازه خروج لینک شده بود، قرار است اولین بازی سال 2023 را به دلیل عدم آمادگی جسمانی که در بیشتر سال‌های امسال با مشکلات مصدومیت رنج می‌برد از دست بدهد. او برای آن ظاهر نشده است بیانکونری از اواخر اکتبر

از سوی دیگر پل پوگبا در حالی که آماده بازگشت تدریجی خود به تیم اصلی است، تمرینات خود را از یک هفته پیش در زمین از سر گرفته است. پوگبا هنوز آمادگی لازم برای بازگشت به شرایط بازی را ندارد، اما تحولات مثبتی در بهبودی او وجود دارد. او پس از بازگشتش از منچستریونایتد به این تیم، برای اولین بار در یوونتوس حضور خواهد داشت.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *