در میان علاقه شدید تیم‌های لیگ برتر، ماتییس دی لیخت به نظر می‌رسد که علاقه‌ای به مذاکره با یوونتوس ندارد، که می‌خواهد دو سال به قرارداد او که در سال 2024 منقضی می‌شود اضافه کند.

مدیرعامل مائوریتزیو آریوابنه در مصاحبه ای با او سوخت به آتش زد TuttoSport.

نگه داشتن بازیکنی که می خواهد جدا شود غیرممکن است، اما همیشه مسئله اعداد است. اینطور نیست که شما فقط در را به او نشان دهید. وقتی این اتفاق بیفتد، هر سه طرف باید میز مذاکره را راضی ترک کنند. در پایان، هر کسی که بیشترین پول را داشته باشد، همچنان برنده است.»

چلسی به تیمو ورنر و 40 میلیون یورو برای دی لیخت پیشنهاد داد، اما یوونتوس آن را رد کرد، زیرا آنها ترجیح می دادند فقط پول نقد دریافت کنند. همانطور که در آلفردو پدولامنچسترسیتی نیز به او علاقه زیادی دارد. منچستریونایتد با به خدمت گرفتن مربی سابق آژاکس، اریک تن هاگ، در ترکیب خواهد بود. کوریره دلو اسپورت اطلاع می دهد.

خود اعجوبه اشاره کرد که از هدایت تیم ناراضی است. مطابق با جانلوکا دی مارتزیو، بانوی پیر پرسنل کیمپمبه را به فهرست نهایی جانشینان احتمالی اضافه کرده است. آنها همچنان به گابریل علاقه مند هستند، اما آرسنال اخیراً پیشنهاد قهرمان فرانسه برای جذب او را رد کرده است.

برداشت ما از یوونتوس احتمالاً فروش دی لیخت

مگر اینکه مذاکره برای یک قرارداد جدید در کوتاه مدت با پیشرفت غیرمنتظره ای همراه شود، این آخرین فرصت برای بانوی پیر خواهد بود تا به طور کامل از او سود ببرد. در حالی که این امر دشوار خواهد بود، اما درآمد حاصل از خرید چندگانه سرمایه گذاری خواهد شد. این بازیکن 22 ساله در طول مدت حضورش در ایتالیا تا کنون کاملاً مسلط نبوده است، اگرچه پتانسیل او بسیار زیاد است. اگر مدیران کارت‌های خود را درست بازی می‌کردند و جانشین او را میخکوب می‌کردند، می‌توانستند با تیم بهتری از این مصیبت بیرون بیایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *