مگوایر چهار پرنده مستقیم در اطراف پیچ داشت و در اواخر یک جفت دیگر اضافه کرد تا به لیدیا کو در 15-under بپیوندند تا به دنبال گلدان جایزه 2 میلیون دلاری باشند. دور نهایی را به صورت زنده یکشنبه از ساعت 19 در Sky Sports Golf و – به صورت رایگان – در کانال YouTube Sky Sports Golf تماشا کنید.

آخرین به روز رسانی: 19/11/22 23:23

لئونا مگوایر از ایرلند سهمی از پیشتاز به دور نهایی مسابقات قهرمانی تور گروهی CME در فلوریدا دارد.

لئونا مگوایر از ایرلند سهمی از پیشتاز به دور نهایی مسابقات قهرمانی تور گروهی CME در فلوریدا دارد.

لئونا مگوایر از ایرلند یک بازی 9 زیر 63 ساله به دست آورد و به او اجازه داد تا لیدیا کو را برای سهمی از برتری پس از سه دور مسابقات قهرمانی تور گروهی CME در فلوریدا به دست آورد و یک دوئل هیجان انگیز روز آخر را برای غنی ترین جایزه گلف زنان ترتیب دهد. .

مگوایر، یکی از 11 برنده ای که برای اولین بار در تور LPGA در سال جاری برنده شد، در اطراف پیچ چهار پرنده مستقیم داشت و در اواخر دور خیره کننده خود یک جفت دیگر را اضافه کرد که او را برای کسب جایزه 2 میلیون دلاری در باشگاه گلف تیبورون به رقابت انداخت. .

رقیب اصلی او برای پول نقد، کو، برای شروع دور سوم با پنج شوت برتری داشت – هفت شوت جلوتر از مگوایر – اما ترکیبی از پرنده ها و بوگی ها دور او را متوقف کردند. او در یک مرحله با یک شوت از مگوایر عقب افتاد تا اینکه در راه رسیدن به راند 70 در امتیاز 17 در رتبه پنجم قرار گرفت.

پیش بینی دور پایانی روز یکشنبه با بارش باران و وزش باد با سرعت 20 مایل در ساعت است. مگوایر وقتی دورش را تمام کرد، گفت: “هیچ چیزی که من به ایرلند عادت ندارم.”

“در نهایت فقط باید بیرون بروم و تا آنجا که ممکن است خوب بازی کنم، و به خصوص اگر هوای بدی وجود داشته باشد، این تنها چیزی است که می توانید کنترل کنید. مشتاقانه منتظر آخرین پیاده روی فصل فردا باشید.”

مگوایر و کو نسبت به قهرمان سابق آزاد زنان ایالات متحده، جئون گئون لی از کره و جما درایبورگ از اسکاتلند برتری پنج تیر دارند.

در جاهای دیگر، بروک هندرسون امیدهای ضعیف خود را برای انتخاب بهترین بازیکن سال زنده نگه داشت. کانادایی که هفته گذشته به دلیل مصدومیت از ناحیه کمر مجبور به کناره گیری شد، در دور 65 بازی خود دو عقاب داشت و در امتیاز 9 کمتر بود و شش پشت سر صدرها قرار داشت.

هندرسون باید در مسابقات قهرمانی تورهای گروه CME برنده شود و کو در رتبه سوم یا بدتر قرار بگیرد تا بهترین بازیکن سال شود.

دور پایانی مسابقات قهرمانی تور گروهی CME تور LPGA را در روز یکشنبه از ساعت 19، به صورت زنده در Sky Sports Golf و – به صورت رایگان – در کانال YouTube Sky Sports Golf تماشا کنید.

بهترین قیمت ها را دریافت کنید و در یکی از 1700 دوره در سراسر بریتانیا و ایرلند یک دوره رزرو کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *