تکس هوی پس از موافقت با پیوستن به هال اف سی از نیوکاسل نایتز با قراردادی دو ساله، NRL را با سوپر لیگ بتفرد تعویض می کند. تماشای هال اف سی میزبان Castleford Tigers به ​​صورت زنده در Sky Sports Arena در روز جمعه از ساعت 19:30 (شروع بازی 20:00)

آخرین به روز رسانی: 22/07/22 10:28 صبح

تکس هوی فصل آینده از نیوکاسل نایتز به هال اف سی می پیوندد

تکس هوی فصل آینده از نیوکاسل نایتز به هال اف سی می پیوندد

تکس هوی چند چهره آشنا خواهد داشت که به او کمک می کنند تا در پایان سال در کینگستون آپون هال زندگی کند و NRL را با سوپر لیگ بتفرد عوض کند. با این حال، متأسفانه، هر دوی آنها به رقبای سرسخت باشگاه جدید او در بین شهری خواهند رفت.

این بازیکن 22 ساله با قراردادی دو ساله با گزینه سوم با هال اف سی به توافق رسیده است زیرا او به دنبال فرصت های بازی منظم و فرصتی برای نمونه زندگی جدید دور از باشگاه شهر خود نیوکاسل نایتز است.

هم‌تیمی‌اش Sauaso ‘Jesse’ Sue و دستیار شوالیه‌ها ویلی پیترز، البته با هال کینگستون روورز، با او به این سواحل نقل مکان کردند. اولی حضور خود را به گروه اضافه خواهد کرد، در حالی که دومی جانشین دائمی تونی اسمیت به عنوان سرمربی در شرق شهر است.

هال اف سی در مقابل کسلفورد تایگرز

22 ژوئیه 2022، ساعت 19:30

زندگی کن

در حال حاضر چاشنی بیشتری به چیزی که هوی به خوبی از آن آگاه است اضافه می کند، رقابت شدید و سوزان بین دو باشگاه هال.

هوی گفت: «وقتی اولین مقاله در مورد یک حرکت احتمالی منتشر شد، ویلی با من تماس گرفت و فکر می‌کنم اولین چیزی که گفت این بود که آیا تو دشمن من می‌شوی؟»

من می دانم که دربی هال یک اتفاق بسیار بزرگ بین دو تیم است و هر روز منتهی به تصمیمی می شود که او تصمیم می گیرد “آیا هنوز دشمن من هستی؟ آیا هنوز دشمن من هستی؟”

جسی سو یکی دیگر است، او می‌گوید: «آیا همسایه من می‌شوی؟»، بنابراین واضح است که به من کمک می‌کند افرادی را که می‌شناسم در آنجا داشته باشم.

نگاهی به آنچه که هواداران هال اف سی می توانند از خرید جدید تکس هوی در فصل 2023 سوپر لیگ بتفرد انتظار داشته باشند.

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

نگاهی به آنچه که هواداران هال اف سی می توانند از خرید جدید تکس هوی در فصل 2023 سوپر لیگ بتفرد انتظار داشته باشند.

نگاهی به آنچه که هواداران هال اف سی می توانند از خرید جدید تکس هوی در فصل 2023 سوپر لیگ بتفرد انتظار داشته باشند.

آنها تیم دشمن هستند، اما در خارج از فوتبال آنها همچنان همتای من هستند و هنوز هم خوب است که افرادی را در آنجا داشته باشم که می شناسم.

اگرچه او از یک شهر ساحلی به شهر دیگر نقل مکان می کند، اما هنوز هم چیزی شبیه به تغییر سرعت برای هوی خواهد بود. برای شروع، ساحل شرقی یورکشایر به سختی به عنوان مکانی موج سواری مانند بازگشت به خانه شناخته می شود، جایی که پدرش مت مهارت هایی را به کار برد که به او کمک کرد در طول دوران حرفه ای ورزشی خود به رتبه 5 موج سواری در جهان تبدیل شود.

این فقط حضور پیترز و سو نیست که به او کمک می کند تا به محیط جدیدش نزدیک شود، بلکه این واقعیت است که مانند نیوکاسل، لیگ راگبی عمیقاً در فرهنگ شهر ریشه دوانده است.

هوی گفت: “شما به سوپرمارکت محلی خود می روید و طرفدارانی در آنجا دارید – فکر می کنم هر جا که بروید، طرفداران دارید.”

«آنها به شما چسبیده اند؛ چند سال پیش شوالیه ها چند قاشق چوبی گرفتند و احتمالاً هنوز در بین پنج جمعیت برتر NRL بودند.

“من فکر می کنم آنها بهترین هواداران در NRL هستند؛ آنها همیشه ظاهر می شوند، آنها همیشه از شما حمایت می کنند، و منتقدان بزرگی هستند زیرا آنها تیم و شهر خود را دوست دارند. وقتی شعارهای نیوکاسل را می شنوید، احتمالاً یکی از آن هاست. انگیزه بخش ترین چیزها است و به سرعت باد دوم را به شما می دهد.

شنیده‌ام که با غرش‌های بلند و شور و شوق آن‌ها برای تیمشان بسیار شبیه به هال است، و من احساسی مشابه با آنچه که در نیوکاسل بازگشته است، دارم.

پسر یک ورزشکار طراز اول تنها علاقه هوی به خانواده سلطنتی ورزش نووکاستری نبود، اما دو تن از نمادهای لیگ راگبی شهر – و در واقع استرالیا – دوستان خانواده بودند.

مادر هوی با همسر متی جانز دوست صمیمی است که او تعطیلات تابستانی را با او تمرین می کرد. با گسترش، او با برادر متی و یکی از جاودانه‌های لیگ راگبی استرالیا، اندرو جانز – که او نیز با پدرش دوست بود و اکنون مشاور مربی تخصصی شوالیه‌ها است، آشنا شد.

هوی در مورد یادگیری از متی گفت: “او ممکن است به شما نکاتی مانند “اینگونه به یک پا ضربه بزنید” و “اگر می خواهید توپ به این شکل منحنی شود، آن را به این شکل ضربه بزنید.”

«در مورد اندرو هم همین‌طور است؛ او یک جاودانه است که به خاطر ضربه زدنش و اینکه می‌تواند هر طور که می‌خواهد به توپ ضربه بزند، شهرت دارد.

او اکنون در نیوکاسل بخشی از باشگاه است، او همیشه نکاتی داشته است و به طور کلی فقط یک مربی خوب است – یکی از باهوش ترین سرهای پا که من می شناسم. شما فقط آنجا می نشینید و مغز او را انتخاب می کنید و وقتی صحبت می کند فقط گوش می دهید زیرا می دانید. او بهترین توصیه ممکن را به شما خواهد داد.

اندرو جانز بزرگ لیگ راگبی بخش بزرگی از زندگی تکس هوی در داخل و خارج از زمین بوده است

اندرو جانز بزرگ لیگ راگبی بخش بزرگی از زندگی تکس هوی در داخل و خارج از زمین بوده است

«سال‌های جوان‌ترم، آن‌ها فقط آنجا بودند تا چیزهای کوچکی را به من بیاموزند و اکنون من در نیوکاسل به کلاس عالی رفتم، جوی. [Andrew Johns] سعی می کند پای شما را به مرحله بعدی برساند.”

هوی که قادر به بازی در دفاع کناری یا در هاف است، تا پایان فصل جاری NRL در نیوکاسل خواهد ماند، اما در حال حاضر از فصل بعدی زندگی خود در هال لذت می برد، جایی که او به دنبال جیک ترومن، هافبک تایگرز کسلفورد است. در امضای قرارداد با سیاه و سفیدها برای سال 2023.

توصیه یکی دیگر از مربیان شوالیه ها در حامی سابق هال اف سی مارک اوملی به تصمیم او برای انتقال به استادیوم MKM نیز کمک کرد و این فقط در سمت بازی نیست که هوی امیدوار است از آن سود ببرد.

هوی گفت: “شما به سنی می رسید که فقط همه چیز را در اطراف شهر خود می دانید و فشار زیادی بر شما وارد نمی شود.”

مارک اوملی، سرپرست سابق هال اف سی، قبل از امضای قرارداد با سیاه و سفیدها، به تکس هوی توصیه کرد.

مارک اوملی، سرپرست سابق هال اف سی، قبل از امضای قرارداد با سیاه و سفیدها، به تکس هوی توصیه کرد.

“موضوعاتی مانند آن تصمیم من را گرفت تا از منطقه امن خود خارج شوم و فقط یک فصل جدید را شروع کنم و چیزهای جدیدی یاد بگیرم بدون اینکه دوستان و خانواده ام یک سنگ از من فاصله بگیرند.

من فقط به دنبال این هستم که به عنوان یک انسان بزرگ شوم و بیایم و هر هفته در سطح بالایی با پای ثابت بازی کنم.”

تماشای بازی هال اف سی در مقابل کاستلفورد تایگرز در ورزشگاه MKM در سوپر لیگ بتفرد در روز جمعه از ساعت 19:30، به صورت زنده در Sky Sports Arena (شروع بازی 20:00).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *