اعجوبه 20 ساله لهستانی، نیکولا زالوسکی، که فصل گذشته زیر نظر ژوزه مورینیو از کمپین موفقیت آمیز خود لذت برد، انتظار می رود در تابستان امسال جریانی از پیشنهادات نقل و انتقالات را از باشگاه های خارجی – از آلمان و فرانسه – دریافت کند.

این بازیکن جوان در نیمه دوم فصل رم با وقفه ظاهر شد و ارزش خود را بارها و بارها با اجراهای ساز به نمایش گذاشت.

La Gazzetta dello Sport اطلاعات سگ برتر آلمانی بوروسیا دورتموند را منتشر می کند که به شدت به بازیکن لهستانی علاقه مند است. بمیر بروسن باشگاه های ناشناس لیگ 1 در رقابت نقل و انتقالات به آنها ملحق می شوند. هنوز هیچ باشگاهی در مورد در دسترس بودن استعدادها با رم تماس نگرفته است، اما ممکن است به زودی تغییر کند.

با این وجود، جالوروسی کاملاً علاقه‌ای به شنیدن پیشنهادات برای وینگر 20 ساله ندارند، زیرا مورینیو، مدیر ورزشی و تیاگو پینتو، مدیر ورزشی او را بسیار ارزشمند می‌دانند. این دو می خواهند در فصل آینده شاهد رشد و پیشرفت او در رده های تیم اصلی باشند.

ملی پوش لهستانی که در ایتالیا و از پدر و مادری لهستانی به دنیا آمد و بزرگ شد، اولین بازی حرفه ای خود را برای رم در می 2021 در نیمه نهایی لیگ اروپا مقابل منچستریونایتد انجام داد، زیرا او در همان بازی با وادار کردن الکس تلس به زدن گل به خودی در این بازی، علامت خود را ثبت کرد. پای دوم با وجود جالوروسی با از دست دادن تساوی در مجموع، زالوسکی برای اولین اجرای کوتاه خود مورد تحسین قرار گرفت.

قرارداد او در ورزشگاه المپیکو در تابستان 2025 به پایان می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *