پس از اینکه ناپولی علاقه خود را به کیلور ناواس، دروازه بان سابق رئال مادرید ابراز کرد، جانلوئیجی دوناروما، ستاره توپ زنی ایتالیا، می تواند به انتخاب اول پاری سن ژرمن تحت هدایت کریستف گالتیه تبدیل شود.

پس از عزیمت دیوید اوسپینا به عربستان سعودی، پارتنوپی در حال نزدیک شدن به تمدید قرارداد با الکس مرت هستند، اما مشخص است که لوچیانو اسپالتی ترجیح می دهد گزینه باتجربه تری در رده ها داشته باشد، عمدتاً برای مسابقات تعیین کننده.

آخرین گزارش ها از کوریره دلو اسپورت نشان می دهد که ناپولی می تواند از عدم تمایل پاری سن ژرمن به پرداخت 7 میلیون یورو دستمزد خالص ناواس در هر فصل استفاده کند. کهنه سرباز سه بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا ترجیح می دهد تنها در صورت اطمینان از جایگاه اصلی خود بماند، اما با بالا رفتن سن، به نظر می رسد که باید دستمزد خود را کاهش دهد و همچنین نقطه شروع خود را فدای بازی کند. زمان.

انتقال قرضی ممکن است بین دو طرف انجام شود، اما فقط با تایید ناواس، زیرا او هنوز دو سال از قرارداد پاریسی اش باقی مانده است. اگر حرکتی محقق شود، همه تردیدها در مورد جایگاه اصلی دوناروما را از بین می برد، زیرا بازی های بیشتری در لیگ انجام داده و همچنین در بازی های مهم بازی کرده است.

را پارتنوپی امیدوارند خریدهای جدید بیشتری را به تیم خود اضافه کنند، زیرا قبلاً خوویچا کوارتسلیا، بازیکن شگفت انگیز گرجستانی را به خدمت گرفته است. با این حال، آنها ابتدا باید با وضعیت کالیدو کولیبالی مقابله کنند. در همین راستا، ناپولی به یکی دیگر از بازیکنان پاری سن ژرمن در بالای ناواس، عبدو دیالو، چشم دوخته است که در تابستان امسال در دسترس قرار گرفته است. جانلوکا دی مارتزیو گزارش ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *