آنخل دی ماریا آماده است تا دوران یوونتوس خود را آغاز کند. این وینگر روز پنجشنبه برای انجام تست های پزشکی و امضای قرارداد به ایتالیا رفت. او پس از اینکه پاری سن ژرمن تصمیم گرفت از او جدا شود، به عنوان بازیکن آزاد به این تیم می پیوندد.

همانطور که در آسمان، این بازیکن 34 ساله در سال 2022/2023 6 میلیون یورو به علاوه افزودنی ها به دست خواهد آورد. را بیانکونری موفق به درج یک گزینه برای یک فصل دیگر شد. با این حال، مهاجم قصد دارد تابستان آینده به روزاریو سنترال بازگردد. بانوی پیر در ابتدا قراردادی دو ساله برای بهره مندی از مزایای مالی پیشنهاد داد. اما تازه وارد نمی خواست به آن متعهد شود.

به جای جنبه های اقتصادی، یوونتوس مجبور شد دی ماریا و خانواده اش را در مقصد بفروشد. بارسلونا نیز در رقابت بود، اما آنها خریدهای دیگر را در اولویت قرار دادند. او باید برای رفتن به آنجا صبر می کرد. را بیانکونری ششمین تیم خواهد بود ال فیدئودوران حرفه ای او با توجه به نوبت های او در بنفیکا، رئال مادرید و منچستریونایتد. او در فصل اخیر در پاریس در 31 بازی 5 گل و 9 پاس گل به ثمر رساند.

این بازیکن آرژانتینی پنج بار قهرمان لیگ 1 و یک بار قهرمان لالیگا و پرتغال شده است. او قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد لوس مرنگس در سال 2014، کوپا آمریکا در سال 2021، و مدال طلای المپیک را در سال 2008 به خانه برد. او 122 بازی ملی با تیم ملی خود دارد.

برداشت ما از خرید دی ماریا با یوونتوس

پس از اولویت دادن به جوانان و تلاش برای کاهش دستمزد آنها در دو سال گذشته، بیانکونری به اعطای حقوق های کلان به جانبازان بازگشته اند. وینگر هنوز چیزهای زیادی در تانک باقی مانده است و مطمئناً در سری آ نیز موفق خواهد بود، همانطور که تقریباً در همه جا انجام داده است. با این حال، او احتمالاً نباید تنها فردی باشد که به این نقش اضافه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *