کریستیانو جونتولی، مدیر ناپولی، چگونگی شکل‌گیری قرارداد خوویچا کواراتسخلیا را مورد بررسی قرار داد و آنچه را که توسط سایر افراد درگیر در مذاکره نشان داده شده بود، تأیید کرد. مدیر اجرایی به کوریره دلو اسپورت.

اولین باری که متوجه شدم او در طول قرنطینه روی نوار بود. او 19 ساله بود، اما کیفیت پاهایش از قبل قابل توجه بود. جنارو گتوزو در آن زمان نیمکت نشین بود و هر دو او را دوست داشتیم. ما برای جمع آوری اطلاعات با کاخابر کالادزه تماس گرفتیم. او به لوکوموتیو مسکو رفت اما بدون اینکه اثری از خود بر جای بگذارد. در عوض، او در روبین کازان عملکرد بهتری داشت. اما آنها 30 میلیون یورو درخواست کردند و ما تعقیب و گریز خود را قبل از شروع مذاکرات واقعی متوقف کردیم. ما به دنبال ویکتور اوسیمن بودیم و نمی‌توانستیم هزینه زیادی برای او بکنیم.»

علیرغم سکسکه اولیه، ناپولی همچنان کواراتسلیا را دنبال می‌کرد، که در نهایت اضافه شدن او بسیار کم‌هزینه بود.

او در ذهن ما ماندگار شد. وقتی جنگ در اوکراین شروع شد، او در دینامو باتومی به گرجستان بازگشت و ما بلافاصله او را هدف قرار دادیم. ما سریعتر از یوونتوس، رم و رئال سوسیداد بودیم. ما قرارداد 10 میلیون یورویی را امضا کردیم. لوچیانو اسپالتی نیز بلافاصله آن را امضا کرد. زمانی که او قلم روی کاغذ آورد، بازیکن را به ملاقاتش فرستادم. چالش به دست آوردن او نبود، بلکه انجام آن برای جایگزینی لورنزو اینسینیه بود. او 1.7 میلیون یورو درآمد ناخالص دارد، در حالی که ستاره سابق ما 9 میلیون یورو درآمد دارد. انجام محاسبات آسان است.»

را آتزوری به طور قابل توجهی حقوق و دستمزد خود را در تابستان امسال کاهش داد.

ما مجبور بودیم این ریسک را بپذیریم که ستاره‌هایی را با دستمزدهای بالا رها کنیم. همه گیری مالی ما را تضعیف کرد و ما می خواستیم این روند را کاهش دهیم. در نهایت برخی از طلاق ها به دلیل جنبه مالی واجب شد. ما ترجیح دادیم روی یک تیم جوان سرمایه گذاری کنیم.»

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *