پس از غلبه در دربی دلا کاپیتاللاتزیو دومین برد متوالی خود را به دست آورد و به میلان در رده دوم جدول سری آ رسید و هشت امتیاز کمتر از ناپولی در رده اول جدول قرار گرفت. را بیانکوسلستی مونزا پنجشنبه شب با تک گل استعداد 17 ساله آرژانتینی لوکا رومرو حذف شد.

رومرو توسط مائوریتزیو ساری در نیمه دوم فرستاده شد و با مهار میکله دی گرگوریو اولین گل خود را در سری آ به ثمر رساند و علیرغم نمایش شجاع رافائله پالادینو، هر سه امتیاز پیشنهادی را به لاتزیو داد. بریانزولی.

ساری سرگئی میلینکوویچ-ساویچ را پس از گذراندن یک جلسه محرومیت این بازیکن صرب بازیابی کرد و پیش از بازی کلیدی آخر هفته آینده در یوونتوس به مقداری تغییر متوسل شد. سه تایی تهاجمی لاتزیو برای اولین بار ماتئو کانسلیری را به عنوان بازیکن اصلی در کنار فیلیپه اندرسون و پدرو نشان داد.

چیرو ایموبیله برای نیمکت آماده بود و در نهایت در مراحل پایانی بازی پا به زمین گذاشت و اولین بازی خود را از 16 اکتبر جمع آوری کرد.

پالادینو مونزا را به روش 3-4-2-1 صف آرایی کرد که آندره آ پتانیا تنها مهاجم بود که توسط آندره آ کولپانی و خوزه ماچین حمایت می شد.

نیمه اول بدون گل به پایان رسید، حتی اگر پتایا با یک ضربه دیدنی از پشت پاشنه به گل رسید. با این حال، سوء استفاده او در دقیقه 13 به دلیل آفساید مردود اعلام شد.

کولپانی با یک شوت به سمت دروازه خود را خطرناک کرد که به دستکش ایوان پروودل برخورد کرد. بهترین تلاش لاتزیو را ماتیاس وچینو انجام داد اما ضربه این بازیکن اروگوئه ای خیلی از دور خارج شد.

ساری پس از استراحت رومرو را جایگزین کنسلیری کرد و این حرکت به پیروزی تبدیل شد. در دقیقه 69، پدرو با یک ضربه محکم دی گرگوریو را به میدان دعوت کرد. دروازه بان مونزا آن را به عقب هل داد، اما نتوانست کاری انجام دهد زیرا رومرو با ضربه زدن به توپ، اولین گل خود را در لیگ برتر تنها یک هفته پس از 18 سالگی جشن گرفت.

مونزا با ضربه سر دیرهنگام جیانلوکا کاپراری که از بالای تیر افقی عبور کرد پاسخ داد. این تنها چیزی بود که آنها توانستند تولید کنند زیرا دیوار لاتزیو دیگر آزمایش نشد و تا پایان وقت نگه داشت.

را بیانکوروسی هفته گذشته پس از بازگشت به پیروزی در ورونا، دست خالی به خانه بازگشت، در حالی که لاتزیو با استقبال از چیرو ایموبیله در میان خطوط خود، روند پیروزی های خود را افزایش داد. مائوریتزیو ساری نمی توانست شبی بهتر از این بخواهد.

کارت امتیاز مسابقه

10 نوامبر 2022 – سری A 2022-2023 دور سیزدهم
لاتزیو – مونزا 1-0

لاتزیو (4-3-3): Provedel; لازاری (26 ماروسیچ)، کاساله، رومانیولی، هیساج؛ میلینکوویچ-ساویچ، مارکوس آنتونیو (60 دقیقه کاتالدی)، وچینو (60 دقیقه پایه)؛ کنسلیری (46 دقیقه رومرو)، فیلیپه اندرسون، پدرو (86 دقیقه ایموبیله) (ماکسیمیانو، آدامونیس، لوئیس آلبرتو، کامنوویچ، رادو، گیلا، برتینی) مربی: ساری
مونزا (3-4-2-1): دی گرگوریو; دوناتی (58 دقیقه مارلون)، کالدیرولا، ایزو (78 دقیقه کاربونی)؛ سیوریا، رانوکیا، پسینا، کارلوس آگوستو؛ کولپانی (72 دقیقه کاپراری)، ماچین (58 دقیقه روولا)؛ پتایا (27 خیابان گیتکایر) (کرانو، سورنتینو، باربریس، والوتی، بیریندلی، فرارینی، آنتوف، بوندو، داالساندرو، ویگناتو) مربی: پالادینو
داور: آقای سانتورو از مسینا
یادداشت: کارت های زرد: دوناتی (م)، کاساله (ل)، ماروسیک (ل)، ایزو (م)؛ زمان اضافه شده: نیمه اول 2، نیمه دوم 4 دقیقه

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.