رز برای اولین بار از سال 2006 پس از کناره گیری قبل از ساعت 8.14 صبح در کنار فرانچسکو مولیناری و تامی فلیت وود، مسابقات آزاد را از دست داد. 150th Open را در طول هفته به صورت زنده در کانال اختصاصی Open Sky Sports تماشا کنید

آخرین به روز رسانی: 14/07/22 8:52 صبح

جاستین رز پیش از دور اول خود در The Open کنار رفت

جاستین رز پیش از دور اول خود در The Open کنار رفت

جاستین رز پیش از دور افتتاحیه خود در سنت اندروز از یکصد و پنجاهمین اوپن انصراف داد و ریکویا هوشینو در آخرین لحظه به میدان اضافه شد.

رز در طول یک دور تمرینی با هنریک استنسون، کاپیتان جام رایدر در آستانه مسابقات، ناراحت شد، در حالی که قهرمان سابق اوپن ایالات متحده هنوز در صبح روز پنجشنبه هنگام گرم کردن بدنش در محوطه با مشکل مواجه بود.

انصراف مرد انگلیسی به این معنی است که رز – که آخرین بار در سال 2015 در سنت اندروز برگزار شد در رده ششم قرار گرفت و در سال 2018 به طور مشترک با مولیناری در Carnoustie نایب قهرمان شد – برای اولین بار از سال 2006 در مسابقات The Open حضور نخواهد داشت. .

پس از اینکه الکس نورن، بازیکنی که بالاترین رتبه را در زمین بازی نداشت، تصمیم گرفت در ایالات متحده بماند و به جای سفر به اسکاتلند، در مسابقات قهرمانی باراکودا شرکت کند، هوشینو اولین جایگزین بود.

هوشینو سومین حضور مهم متوالی خود را انجام می دهد و در مسابقات قهرمانی PGA و US Open بازی کرده است

هوشینو سومین حضور مهم متوالی خود را انجام می دهد و در مسابقات قهرمانی PGA و US Open بازی کرده است

این بازیکن ژاپنی در مسابقه سال گذشته، تنها حضور دیگر او در The Open، با هوشینو که عمدتاً در تور گلف ژاپن بازی می کرد، از دست رفت.

آرون رای از انگلیس، که در سال گذشته در رویال سنت جورج در رده 20 برتر قرار گرفت، در صورت انصراف بیشتر بازیکن، نفر بعدی در لیست جایگزین است.

موارد بیشتر برای دنبال کردن…

بهترین قیمت ها را دریافت کنید و در یکی از 1700 دوره در سراسر بریتانیا و ایرلند یک دوره رزرو کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.