بازی برای جرارد در ویلا به پایان رسید

جرارد
تصویر:
استون ویلا پس از شکست 3-0 روز پنجشنبه مقابل فولام، جدایی استیون جرارد را تایید کرد.

این یک روز ناراحت کننده دیگر برای استیون جرارد بود. عملکرد و نتیجه بد مقابل فولام در کریون کوتیج باعث شد تا استون ویلا در بالای منطقه سقوط روی گل های زده شده شناور بماند. به سختی 90 دقیقه پس از سوت پایان، آنها جدایی سرمربی خود را تایید کردند.

شما این احساس را داشتید که این همیشه برای جرارد یک بازی ضروری بود، که قبلاً تحت فشار بود و تیمش در 5 بازی از 10 بازی ابتدایی خود در این فصل شکست خورد.

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

تماشای رایگان: نکات مهم باخت استون ویلا برابر فولام در لیگ برتر

ضربه خوب هریسون رید، پنالتی الکساندر میتروویچ و گل به خودی تایرون مینگز باعث شد فولام یک پیروزی شایسته 3-0 را به ارمغان بیاورد، اما ویا در تمام مدت ضعیف بود و شب آنها با اخراج داگلاس لوئیز به دلیل ضربه سر در نیمه دوم خلاصه شد.

در وقت نیمه و تمام وقت هواداران در حال سفر با صدای بلند هیاهو می کردند، در حالی که شعار “استیون جرارد، از باشگاه ما برو بیرون” پیامی واضح و لعنتی را به هیئت مدیره ویلا ارسال می کرد.

این بازیکن 42 ساله در نشست خبری خود پس از بازی گفت: شما می دانید و من می دانم که در حال حاضر در موقعیت سختی قرار دارم. و اینطور ثابت شد.

انتظار ویلا برای اولین برد از 16 سپتامبر ادامه دارد. آنها اکنون یک مرد جدید در گودال خواهند داشت که نفر بعدی در نهایت برسد.
دن سانسوم

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

استیون جرارد در آخرین کنفرانس مطبوعاتی خود پس از بازی به عنوان سرمربی استون ویلا اعتراف کرد که در موقعیت بسیار دشواری قرار داشته است.

میتروویچ فولام را در خواب می بیند

بازگشت فولام به لیگ برتر تا اینجای کار رویایی بوده است. پیروزی قانع کننده 3-0 روز پنجشنبه برابر استون ویلا باعث شد که آنها پس از 11 بازی به رده نهم صعود کنند. شاگردان مارکو سیلوا تنها یک امتیاز با لیورپول فاصله دارند و پنج امتیاز از رده چهارم فاصله دارند.

اما آنها بدون ستاره مهاجم الکساندر میتروویچ جایی که هستند نخواهند بود. ملی پوش صربستان در حالی که فولام به پیروزی رسید، هشتمین گل خود را در لیگ به ثمر رساند. او ممکن است هفت نفر از ارلینگ هالند خجالتی باشد، اما اکنون با ایوان تونی از برنتفورد برابری می کند و به هری کین می رسد.

از شروع فصل گذشته، میتروویچ 51 گل برای فولام در لیگ به ثمر رسانده است، 19 گل بیشتر از هر بازیکن دیگری در چهار رده اول انگلیس. فقط هالند در این فصل بیشتر از میتروویچ گل های خانگی در لیگ برتر به ثمر رسانده است.

جایی که فولام پس از 38 بازی به پایان می رسد، به شدت به حفظ آمادگی و شلیک این بازیکن 28 ساله بستگی دارد.
دن سانسوم

هریسون رید بازیکن فولام گلزنی مقابل استون ویلا را جشن گرفت
تصویر:
هریسون رید از فولام، گل ابتدایی تیمش مقابل استون ویلا را جشن گرفت

فاسق تبدیل شدن به امضای تابستان؟

اقتدار، رهبری، تجربه – هر سه کلمه توسط برندان راجرز در هنگام بحث در مورد Wout Faes قبل از درگیری حیاتی لستر با لیدز ذکر شد. وقتی صحبت از نحوه دفاع لستر به میان می‌آید، همه موارد فوق احتمالاً برای کل سال 2022 وجود نداشته است. دیگر نه. پرخاشگری و تمایل به دور نگه داشتن توپ از دروازه آنها وجود دارد.

بیشتر اینها از تأثیر فاس است که اکنون پنج بازی را در لیگ برتر شروع کرده و به لستر کمک کرده تا سه کلین شیت و هفت امتیاز کسب کند. ورود فائس به مبلغ 15 میلیون پوند از ریمز در آن زمان موج‌های کمی ایجاد کرد، اما با قضاوت بر اساس تأثیر او، زمانی که هزینه نسبتاً ناچیز یک بازیکن کلیدی در یک تیم لیگ برتری را ارزیابی می‌کنید، با توجه به تأثیر او، در آستانه امضای منطقه تابستانی است.

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

تماشای رایگان: نکات مهم پیروزی لستر مقابل لیدز در لیگ برتر

راجرز دوست دارد مدافعانش با خط خود تهاجمی بازی کنند تا به عقب راندن تیم های حریف کمک کنند و فائس در این نقش راحت به نظر می رسد. اما زمانی که باید پایش را بگذارد، پایش را وارد می‌کند. در 15 دقیقه مانده به پایان، او توسط چهار بازیکن لیدز محاصره شد، اما به نحوی توانست از تک تک آن‌ها بپرد، توپ را به عقب برگرداند و یک پاس هوشمندانه به او داد. یک هم تیمی تقریباً تشویق شدید تماشاگرانی را برانگیخت که قهرمان جدیدی دارند.

با ارائه چنین پایگاه مطمئنی، لستر فقط باید یک یا دو گل در یک بازی به ثمر برساند تا امتیاز لیگ برتر را به دست آورد. آنها به بالای جدول می روند.
لوئیس جونز

هاروی بارنز بازیکن لستر با هم تیمی خود جیمی واردی پس از گلزنی به لیدز جشن می گیرد.
تصویر:
هاروی بارنز از لستر با جیمی واردی پس از گلزنی مقابل لیدز جشن می گیرد

مارش زیر سایه بیلسا می ماند

همانطور که استیون جرارد متوجه شد، هنگامی که طرفداران برگردند، تغییر وضعیت ممکن است دشوار باشد. جسی مارش پس از شکست 2-0 مقابل لستر که در پایان عصر لیگ برتر شروع شده بود، اکنون 7 بازی بدون برد دارد. هواداران لیدز که این سفر را انجام دادند، احساسات خود را از بازی خارج از خانه به وضوح نشان دادند و تصمیم گیری مارش را زیر سوال بردند، زیرا لیام کوپر و جک هریسون را از ابتدا کنار گذاشتند تا آنها را با دو گل عقب تر به زمین بیاورند.

و سپس تیم خارج از خانه با خواندن نام رئیس قبلی مارسلو بیلسا، نمک به زخم های مارش زد. واضح است که روند سوگواری برای سرهنگ افسانه ای سابق آنها هنوز کامل نشده است.

این یک اجرای هیچ چیز از لیدز بود. بدون اینکه در کینگ پاور به شدت به آن نگاه کنیم، آنها 2-0 به لطف گل هایی که لستر برای آنها سخت کار می کرد، شکست خوردند. و هنگامی که انتظار می‌رفت واکنشی پس از پایان وقت استراحت نشان دهد، تیم میهمان به لستر اجازه داد تا نیمه دوم را بدون سؤالات زیادی برای پاسخگویی با وجود ساختار دفاعی که در این فصل به شدت متزلزل شده است، طی کند. لیدز تنها با دو تست دنی وارد دروازه بان لستر، 14 شوت زد. این به اندازه کافی خوب نبود.

واضح است که بازیکنان باور ندارند. مارش باید امیدوار باشد که آنها هنوز به او ایمان دارند.
لوئیس جونز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *