اورلیو دی لورنتیس، رئیس جمهور ناپولی و فابیان رویز در حال مذاکره برای یک قرارداد جدید هستند، زیرا قرارداد فعلی او در سال 2023 به پایان می رسد.

فابیان رویز در آستانه حضور در ناپولی برای پیوستن به پاری سن ژرمن سنگین وزن لیگ 1 است. همانطور که در کلسیومرکاتوهافبک اسپانیایی پیش از این بر سر شرایط شخصی با پی اس جی به توافق رسیده است.

اکنون این بر عهده طرف فرانسوی است که او را متقاعد کند پارتنوپی برای تحریم معامله رویز کمتر از یک سال تا پایان قرارداد فعلی خود با ناپولی باقی مانده است. با وجود تلاش های بی وقفه باشگاه برای تمدید اقامت او، آینده این بازیکن اسپانیایی بسیار دور از ناپل به نظر می رسد. Aurelio De Laurentis این را می داند و آماده مذاکره برای فروش خود است.

با این حال، ایتالیایی ها تمایلی به از دست دادن بازیساز برجسته خود برای بادام زمینی ندارند. گزارش ها حاکی از آن است که ناپولی تا 25 متر می خواهد تا به رویز اجازه دهد وفاداری خود را در روزهای پایانی نقل و انتقالات تابستانی عوض کند. با توجه به اینکه پاری سن ژرمن مشکلی برای مطابقت با خواسته های خود ندارد، این بازیکن 26 ساله به زودی راهی پاریس خواهد شد.

در واقع، این معامله ممکن است روز دوشنبه بسته شود، زیرا کریستف گالیتر، سرمربی PSG به دنبال ترکیب رویز در ترکیب اصلی خود در اسرع وقت است. لوچیانو اسپالتی، سرمربی ناپولی که از تمایل این بازیکن برای جدایی آگاه بود، او را از هر دو بازی ابتدایی سری آ در این فصل حذف کرد.

گفته می شود رویز هفته گذشته در حالی که ناپولی در ورزشگاه دیگو آرماندو مارادونا تیم تازه صعود کرده مونزا را 4-0 شکست داد، مصدوم شد. استانیسلاو لوبوتکا که در آن مسابقه کفش هایش را پر کرد، با یک گل وارد دروازه شد و در مجموع عملکرد چشمگیری داشت.

اگر لوبوتکا بتواند فرم اولیه خود را حفظ کند، ناپولی ممکن است نیازی به خرید یک هافبک عمیق جدید نداشته باشد. تانگوی اندومبله به صورت قرضی یک فصل از تاتنهام هاتسپور به باشگاه پیوست و در صورتی که اسلواکی نتواند شتاب خود را حفظ کند، می تواند گزینه مناسبی برای خرید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *