خویچا کوارتسلیا، وینگر ناپولی در مصاحبه ای به احساسات خود از زمان ورود به سری آ در تابستان اشاره کرد.

وینگر 21 ساله از زمان انتقال 8 میلیون یورویی خود به باشگاه ناپولی از دینامو باتومی گرجستانی، 8 گل و 8 پاس گل در 17 بازی انجام داده در تمام رقابت‌ها برای ناپولی به ثمر رساند و نقش فوق‌العاده‌ای را در موفقیت‌آمیزترین شروع این تیم ایفا کرد. کمپین در تاریخ باشگاه خود.

در گفتگو با یک رسانه ایتالیایی کروکوبت، از طریق توتو ناپولی، ستاره نوظهور گرجستانی بینش خود را در مورد چگونگی بازی برای ناپولی ارائه کرد:

هواداران ناپولی من را بسیار تشویق می کنند. مردم عکس می خواهند، امضا می خواهند، به من حرف های گرم می زنند. دریافت این همه عشق برای من مسئولیت بزرگی است. احساس می کنم باید آن را به استادیوم برگردانم. من هر کاری می کنم تا آنها را خوشحال کنم. شهر؟ من به ندرت آنجا قدم می زنم، تقریباً هرگز آنجا نمی روم. مردم به طور کلی عاشق فوتبال هستند. اولین چیزی که وقتی وارد شدم متوجه شدم این بود که فوتبال اینجا زندگی می کند، همه، فارغ از سن و جنسیت، همه چیز را می دانند.

علاوه بر این، کوارتسلیا در مورد احساسی که نسبت به اسپالتی در راس باشگاه دارد صحبت کرد:

او یک فرد جالب و مثبت است، من چیزهای زیادی از او یاد می‌گیرم، او مربی فوق‌العاده‌ای است. من همچنین از هم تیمی هایم چیزهای زیادی یاد می گیرم، همه آنها بسیار قوی هستند. ما یک خانواده بزرگ هستیم. ما هر سه روز بازی می کنیم، اما وقتی بتوانیم با هم بیرون برویم، شرایط خوبی داریم، فضای مثبتی در رختکن وجود دارد.

در نهایت، این دانشجوی جوان آرزوهای خود را در لیگ قهرمانان ارائه کرد:

“قهرمانان؟ هرگز فکر نمی کردم آن را اجرا کنم، از کودکی سرود را شنیدم، این رویای من بود. گوش دادن به سرود به شما انرژی می دهد که در هیچ جای دیگری نمی توانید پیدا کنید. این احساسات را در اولین بازی مقابل لیورپول داشتم و این به من کمک زیادی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *