اینتر با یک پیروزی خانگی 1-0 مقابل هلاس ورونا که در حال مبارزه با سقوط است به پیروزی رسید و جایگاه خود را در رقابت های سری آ در رقابت های چهار تیم برتر تثبیت کرد. علیرغم شروع سریع تیم میزبان، این یک اتفاق کاملاً دردناک برای چشم بود.

لائوتارو مارتینز اینتر را به یک بروشور رساند و به توپ شل در لبه محوطه جریمه چسباند تا در دقیقه سوم دروازه را باز کند. اما این چیزی بود که جوزپه مه آتزا امشب شاهد آن بود. هر دو طرف نتوانستند به خصوص میهمان را تحت تاثیر قرار دهند.

در حالی که رویکرد محتاطانه سیمونه اینزاگی پس از گرفتن برتری زودهنگام توضیح معقولی دارد، عدم تمایل ورونا به ریسک بیشتر غیرقابل درک بود. پس از شکست 2-0 کرمونز در آخرین بازی، شاگردان مارکو زفارونی به عادات قبلی خود بازگشتند و “حالت مخفی کاری” را روشن کردند.

نمایش تاسف بار ورونا به اینتر کمک کرد تا بدون عرق کردن، برتری باریک خود را حفظ کند. اما شایان ذکر است که آنها شانس هایی در حق بیمه پیدا کردند. سخت است که بگوییم اینزاگی می تواند به عملکرد تیمش افتخار کند، حتی اگر آنها به طور موقت شش امتیاز از لاتزیو رتبه پنجم فاصله داشته باشند.

اینتر (3-5-2)

آندره اونانا – 7/10

امشب فقط یک بار به میدان رفت و همانطور که از دروازه بانی در حد خود انتظار می رفت واکنش نشان داد.

میلان اسکرینیار – 6/10

دوئل های هوایی متعددی را با میلان جوریک از دست داد و خوش شانس بود که انتظار ضعیف او هرگز به اینتر بازگشت.

فرانچسکو آسربی – 6/10

یک نمایش خوب دیگر از مدافع میانی کهنه کار ممکن است به او کمک کند تا با هزینه استفان دی وریج خود را به عنوان یک بازیکن ثابت ثابت کند.

الساندرو باستونی – 7/10

مطمئناً حریفان چالش‌برانگیزتری داشت اما با حفظ خط مقدم بدون حادثه ورونا در فاصله ایمن، پایان معامله را حفظ کرد.

فدریکو دیمارکو – 4/10

توانایی گذری که به خوبی مستند شده بود، امشب او را ناامید کرد. در خط دفاعی محکم بود اما در سمت مقابل زمین کاری انجام نداد که قابل ذکر باشد.

روبرتو گاگلیاردینی – 4/10

بیش از یک کار شایسته انجام داد و دوباره مالکیت توپ را برای تیمش به دست آورد و یک بار دیگر نشان داد که خلاقیت یکی از ویژگی های او نیست.

هنریک مخیتاریان – 4/10

یکی دیگر از آن شب ها برای هافبک ارمنی بود. تصمیم گیری دوباره مشکل ساز شد. به نظر می رسد او عادت دارد همه انتخاب های اشتباه را انتخاب کند.

هاکان چالهان اوغلو – 5/10

امشب جوراب‌هایش را از دست داد و مدام عقب می‌نشیند تا به تیمش کمک کند تا از عقب بسازند، اما وقتی اینتر سعی کرد در وقت استراحت به ورونا آسیب برساند، نتوانست بازی را تحت تأثیر قرار دهد.

متئو دارمیان – 5/10

این مدافع راست ایتالیایی مانند همتای خود در سمت چپ، بازی آرامی از نظر هجومی داشت و انرژی را برای نبرد دفاعی خود با دارکو لازوویچ ذخیره کرد.

لائوتارو مارتینز – 7/10

با پایانی درجه یک دروازه خود را باز کرد و دیدم که دومین بازی خود را به دلیل خطا مردود اعلام کرد. بدون شک بهترین بازیکن اینتر امشب.

ادین ژکو – 2/10

افتضاح می تواند بهترین عبارت برای توصیف عملکرد شرم آور مهاجم بوسنیایی امشب باشد. هرگز دید واضحی از دروازه لورنزو مونتیپو نداشتم و چیزی بیش از چند ضربه نافرجام بود.

جایگزین ها

خواکین کوریا – 3/10

جای تعجب نیست که اینزاگی فقط از او به عنوان بازیکن تعویضی استفاده می کند.

کریستیان اصلانی – 6/10

بسیار سرزنده تر از سلف خود Calhanoglu است، اما ممکن است به جای تلاش مداوم برای شوت از هر زاویه، زودتر توپ را پاس کند.

رابین گوسنز – 4/10

سایه ای از بازیکنی نیست که در دوران حضورش در آتالانتا، خط دفاعی سری آ را از هم جدا می کرد.

نیکولو بارلا – NA/10

والنتین کربنی – NA/10

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *