آلیسیا باومگاردنر سال گذشته با شکست دادن تری هارپر، عنوان قهرمانی جهانی وزن فوق العاده WBC را با یک ضربه پانچ ویرانگر به دست آورد. که تقریبا همه را تحت تاثیر قرار داد. اما نه میکائلا مایر.

مایر، قهرمان یکپارچه IBF و WBO در وزن فوق‌العاده جهان، با بامگاردنر در قبض تاریخی 10 سپتامبر در O2 در لندن مبارزه می‌کند. اسکای اسپورت.

مایر و بامگاردنر با اشتراک گذاری صورت حساب با مسابقه کینه توزی مورد انتظار کلرسا شیلدز با ساوانا مارشال روی کارت تمام زنان، رقابت وحشیانه خود را دارند.

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

آلیسیا باومگاردنر پیش از مبارزه متحدش با میکائلا مایر در 10 سپتامبر با اندی اسکات صحبت کرد و گفت که هیجان زده و آماده درگیری در 02 Arena است.

“من تری هارپر نیستم. همیشه گفته ام که در سطحی بالاتر از تری هارپر هستم و اگر [Baumgardner] مایر به من گفت که آن دست راست نرم را روی من نمی‌اندازد، و من به آن دست راست نمی‌افتم، اگر آن را روی من نگذارد، واقعاً چیز دیگری ندارد. اسکای اسپورت.

“این زمانی است که من می خواهم آن را به او ببرم و واقعاً تفاوت در سطح مهارت ما را نشان می دهم.

“آن ناک اوت یک ضربه ممکن است برای بسیاری از مردم تاثیرگذار باشد، اما سبک من نیز به همان اندازه موثر و سخت تر است.”

مایر معتقد است که مبارزه اخیر بامگاردنر، زمانی که او با ادیت سولداد ماتیسه 42 ساله فاصله گرفت، یک محدودیت را آشکار کرد.

مایر می‌گوید: «همه فکر می‌کردند که او این مشت‌زن بزرگ است، اما واقعاً کاری که او باید انجام دهد این است که باید دست راست را کاملاً فرود آورد تا شما را از آنجا خارج کند.

او نمی‌توانست به دنده دوم لگد بزند. بنابراین من می‌دانم نقطه ضعف او در اینجاست. اگر نتواند با دست راستش به زمین بنشیند، او واقعاً دنده دوم را ندارد تا حریفش را فشار دهد و او را از آن خارج کند. در حالی که من انجام می دهم، این چیزی است که من در آن خوب هستم.

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

بوکسور میکائلا مایر در مورد سفر خود به ورزش و موانعی که باید بر آن غلبه کند منعکس می کند.

“من همچنین می دانم که می توانم آن را به او ببرم و او واقعاً نمی داند در این سناریو چه کاری انجام دهد. بنابراین وقتی شماره او را گرفتم، او رفته است.”

جنگ لفظی بین این دو آمریکایی به راه افتاده است. مایر گفت: “من به گونه ای به دنبال آنها هستم که در واقع فقط حقایق را بیان می کنم.” “او کمی نابالغ تر، پرخاشگرتر و عصبانی تر شده است.

“من نمی دانم که او از چه چیزی عصبانی است. من فکر می کنم او فقط عصبانی است که من او را دعوت کردم. من داشتم با تری هارپر رقابت می کردم. او کمربند خود را به دست آورد، بنابراین من به دنبال او خواهم آمد. این فقط من هستم. این فقط کاری است که قهرمانان انجام می دهند.

او افزود: «بنابراین او آن را شخصاً گرفته است. “رقابت واقعی است. تمام عیار و واقعی است.”

آل میچل، مربی کهنه کار تیم المپیک ایالات متحده، مربی قدیمی مایر بوده است. به طور معمول با اخلاق ملایم، حتی او برای این مبارزه انگیزه بالایی دارد.

مایر خندید: “مربی آل طرفی از من را خواهد دید که قبلا هرگز ندیده است. او توییتر ندارد.”

“او دشنام نمی دهد. [But even he is saying,] میکائلا، من واقعاً از تو می خواهم که به او لگد بزنی. از گفتنش بیزارم. اما من فکر می کنم من این مبارزه را بیشتر از شما می خواهم. من واقعاً، واقعاً می خواهم که به او صدمه بزنی. من خوبم، آن را مربی گرفتم.”

مایر معتقد است که گوشه او یک عامل مهم در این مسابقه خواهد بود. او گفت: “من از صمیم قلب به همه چیزهایی که او به من می گوید اعتماد دارم و فکر می کنم این یک تهدید بزرگ برای حریف من است.”

“من می دانم که وقتی وارد دعوا می شوم به حداکثر خود فشار آورده ام. همه چیز را درست انجام داده ام، هر کاری که ممکن است می توانستم و آماده بودم. مربی آل به من اجازه نمی داد وارد یک مبارزه ناآماده شوم. این یک عامل اعتماد به نفس بزرگ در من است.

“یک گوشه قوی مهمتر از آن چیزی است که بسیاری از مردم فکر می کنند، به خصوص رفتن به دعواهای بزرگ مانند این.”

میکائلا مایر، آلیشیا باومگاردنر
تصویر:
مبارزه میکائلا مایر با آلیشیا باومگاردنر در 10 سپتامبر به صورت زنده و اختصاصی در Sky Sports پخش می شود.

میچل با اسطوره های این ورزش کار کرده است. او سه بار مربی المپیک است. زمانی که فلوید می ودر در تیم بود سرمربی بود. او با آندره وارد نیز کار کرده است. بنابراین او برنامه را در میشیگان به مدت 20 سال اجرا کرد. او همه قاتلان را در اینجا داشت. مایر گفت: من اولین زن او بودم.

او مدت زیادی در این بازی بوده است، او ورنون فارست و دیو رید دارنده مدال طلا را از هشت سالگی پرورش داده است.

خود مایر مصمم است که یک پیشگام در بوکس زنان باشد. تنها چیزی که می‌دانستم این بود که رویای بزرگ شدن و ایجاد بازاری برای زنان در این ورزش و المپیکی شدن، فقط انجام کارهای بزرگ بود. اشتیاق به ورزش و زمانی که به اینجا آمدم تا با مربی آل تمرین کنم، فوراً می دانستم که او کسی است که من را به اوج می رساند و طرز فکر من تغییر نکرده است.”

او هنوز به نوعی از اینکه من در آن هستم شوکه است. او از من پرسید: “آیا واقعا فکر می کردی که هرگز اینجا باشی؟”

“فکر می کنم او از دستاوردهای ما شگفت زده شده است. جایی که ما در آن هستیم، بوکس زنان در کجا قرار دارد، قراردادی که اخیرا با Top Rank امضا کردم و همه کارهایی که در حال حاضر انجام می دهم. او بسیار شوکه شده است، او هرگز ندیده است. در تمام دوران او، بوکس زنان در این سطح باشد.

“بنابراین وقتی از من می پرسد: “آیا تا به حال فکر می کردی این امکان وجود داشته باشد که اینجا باشی؟” من مثل اینکه بله مربی هستم، بله، این دقیقاً همان چیزی است که من فکر می کردم. باید باور می کردم که اینجا خواهم بود. اما او نمی توانست آن را ببیند. او فقط می دانست که من واقعاً بسیار سخت کوش هستم.

میکائلا مایر
تصویر:
مایر مصمم است مسیر جدیدی را برای بوکس زنان ایجاد کند

او هرگز به فکر پول، قدرت یا شهرت نبوده است، او فقط می‌خواهد با ورزشکاران متعهد کار کند. این چیزی است که من برای او بودم.

نمایش در 10 سپتامبر یک لحظه کلیدی برای خود مایر است. او گفت: “من حاضرم بخشی از این رویداد نمادین باشم، کاری بزرگ برای بوکس زنان انجام دهم.”

پیروزی همچنان او را به فرصت های بیشتر هدایت می کرد. هیچ شرطی بین او و باومگاردنر وجود ندارد. اگر او برنده شود، چهارمین کمربند فوق پر وزنی که باید برای آن رقابت کند، عنوان WBA است که هیون می چویی را در اختیار دارد.

مایر گفت: “او یک هفته فرصت دارد تا این مبارزه را بپذیرد و اگر قبول نکند، من دیگر نمی توانم کنارش بنشینم و منتظرش باشم.” “برای من دعواهای زیادی وجود دارد، در وزن 135 پوند، در 140، در 147.

“این یک هدف من است که بدون منازعه باشم. اما این تنها هدف نیست.”

“یک کارت برجسته”

باب آروم از Top Rank، Mikaela Mayer را تبلیغ می کند. او گفت: “میکائلا یک فرد فوق العاده و فوق العاده است.” اسکای اسپورت. “ما تمام مبارزات حرفه ای او را تبلیغ کرده ایم. من برای او احترام زیادی قائلم، او فوق العاده بیان می کند، خودش را خیلی خوب کنترل می کند و مبارزی واقعاً سرسخت است – او در رینگ خیلی خوب عمل کرد.

“من فکر می کنم این کارتی که برای O2 Arena برای 10 سپتامبر جمع آوری شده است، کارتی فوق العاده است. مبارزه کلرسا شیلدز و ساوانا مارشال که تبدیل به یک مسابقه کینه توزی واقعی می شود، باید بسیار سرگرم کننده باشد.

“من برای آن مبارزه به بریتانیا می آیم تا میکائلا را تشویق کنم و مبارزه دیگر را تماشا کنم. فکر می کنم به لطف Sky، بوکس زنان اکنون این فرصت را دارد که واقعاً در صحنه ورزش جهانی بدرخشد و این خوب است.

زمانی که من مبارزات زنانی مانند لوسیا رایکر – که اکنون در تالار مشاهیر است – و کریستی مارتین تبلیغ می‌کردم، حتی زمانی که برخی از این زنان فوق‌العاده بودند، نمی‌توانستم هیچ جذابیتی با بوکس زنان داشته باشم.

اکنون، به لطف پخش‌کننده‌هایی مانند اسکای، ما تا حدودی علاقه به بوکس زنان را برانگیخته‌ایم و من مطمئناً مشتاقانه منتظر 10 سپتامبر هستم.

“همه مبارزات روی کارت شامل بوکسورهای زن است، BOXXER یک کارت بسیار جذاب تهیه کرده است و امیدوارم طرفداران بریتانیا از آن حمایت کنند.”

بزرگترین مبارزه تاریخ بوکس زنان – کلرسا شیلدز در مقابل ساوانا مارشال – در روز شنبه 10 سپتامبر به صورت زنده از اسکای اسپورت پخش می شود. بخشی از تاریخ باشید و بلیط های مسابقه لندن را از اینجا بخرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *