آلخاندرو گارناچو منچستریونایتد را به اولین قهرمانی خود در جام اتحادیه فوتبال جوانان از سال 2011 اخراج کرد زیرا ناتینگهام فارست در مقابل تماشاگران رکوردشکنی در اولدترافورد شکست خورد.

در فینال روز چهارشنبه 67492 شرکت کننده حضور داشتند که رکورد قبلی این رقابت ها با 38187 نفر را شکست، زیرا نوجوانان یونایتد در پایان یک فصل بد برای باشگاه، تقویت بسیار مورد نیاز را فراهم کردند.

بازي ريس بنت، كاپيتان يونايتد، با شوت جاشوا پاول كه به راحتي رادك ويتك را درست قبل از نيمه اول به راحتي شكست داد، لغو شد، اما زير 18 سال تراويس بينيون را نمي‌توان رد كرد.

گارناچو جشن کریستیانو رونالدو را پس از زدن یک پنالتی به خانه تکرار کرد – به اشتباه به دلیل خطای زک ابوت در خارج از محوطه جریمه – و یک ضربه ایستگاهی منحرف شد تا پیروزی 3-1 را رقم بزند.

این بازیکن 17 ساله ماه گذشته اولین بازی خود را برای تیم اصلی انجام داد و در دویدن به فینال بازی کرد، جایی که جنگل وارن جویس باعث شد میزبان در راه پیروزی برای یازدهمین بار عرق کند.

سر الکس فرگوسن، برایان رابسون و مایکل کریک به دیوید دخیا، هری مگوایر و برونو فرناندز در اولدترافورد پیوستند، جایی که بیش از 5700 هوادار مسافر در اولین فینال جام جوانان در تاریخ فارست حضور داشتند.

الخاندرو گارناچو (راست) منچستریونایتد پس از به ثمر رساندن گل دوم تیمش در بازی از روی نقطه پنالتی در جریان بازی فینال جام اتحادیه جوانان در اولدترافورد، منچستر، جشن می گیرد.  تاریخ تصویر: چهارشنبه 11 می 2022.
تصویر:
الخاندرو گارناچو جشن کریستیانو رونالدو را پس از زدن گل دوم منچستریونایتد تقلید می کند.

بنری با خواندن «کلاس 22» در Stretford End در تمام وقت بالا گرفته شد، درست مانند قبل از شروع بازی.

Kobbie Mainoo چشمگیر در ثانیه های ابتدایی قبل از اینکه شوت را از دست بدهد، مهارت خوبی از خود نشان داد، اما فارست دست از پا در نمی آورد و کاپیتان جیمی مک دانل بلافاصله پس از آن ضربه سر خود را با فاصله کمی از تیر دروازه به بیرون زد.

هواداران مسافر در حال شنیدن صدای خود بودند که در دقیقه 13 سکوت کردند.

سام موری روی یک ضربه ایستگاهی چرخید که بنت، کاپیتان یونایتد با ضربه سر نگاهی که آرون بات را شکست داد، برخورد کرد. مدافع میانی هشت مایلی دورتر از اولدترافورد در دنتون بزرگ شد و از آن لحظه لذت برد.

فارست از زمان شوکه کردن چلسی در مرحله نیمه نهایی، همه بازی‌ها را برده است و به دنبال پاسخی سریع بود زیرا دیل تیلور دید که یک تلاش آکروباتیک رد شد و جاستین هنکس با ضربه سر ضربه سر را ارسال کرد.

یونایتد در نهایت به پایان رسید و در حالی که گارناچو به اوج رسید، دوره ابتدایی را در اوج به پایان رساند، اما ضربه امیدوارکننده پاول از لبه محوطه جریمه برای شکست ویتک درست قبل از استراحت بود.

میزبان Binnion نیمه دوم را با لقمه بین دندان های خود آغاز کرد زیرا چارلی مک نیل و مارک ژورادو هر دو محروم شدند، اما فارست به فینال بازگشت.

اما میزبان عمیقاً حفاری کرد و به تازگی به عنوان بهترین بازیکن زیر 18 سال آنها در نهایت یونایتد را به پیروزی خواهد دید.

گارناچو خونسردی خود را حفظ کرد و پنالتی خود را در مقابل استرتفورد اند به ثمر رساند، سپس پیروزی را کامل کرد، زمانی که عملکرد خوب او با ضربه ای منحرف در وقت های تلف شده به پایان رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.