در حالی که تنها یک هفته تا پایان فصل باقی مانده است، مورینیو مشتاق است تا با نمانیا ماتیچ، هافبک منچستریونایتد در رم متحد شود.

در حالی که تنها یک هفته تا بسته شدن پرده رقابت های سری آ امسال باقی مانده است، مورینیو مشتاق است تا با نمانیا ماتیچ، هافبک منچستریونایتد در رم متحد شود.

با این حال، قرارداد این بازیکن 34 ساله با شیاطین سرخ در تابستان امسال به پایان می رسد. بنابراین، هافبک هلدینگ قرار است اولدترافورد را ترک کند تا به دنبال زمان بازی بیشتر در یک باشگاه جدید باشد و به پنج سال اقامت خود در منچستر پایان دهد.

بر اساس گزارش ها از La Gazzetta dello Sport“ویژه” مشتاق است بازیکن ملی پوش صربستانی را به صورت رایگان به خدمت بگیرد تا او را در ورزشگاه المپیک قبل از فصل آینده جذب کند.

با توجه به اینکه برایان کریستانته و جردن ورتوت دو خط میانی احتمال خروج از پنجره نقل و انتقالات تابستانی را دارند، تاکتیک‌دان پرتغالی قویاً معتقد است که این هافبک با مدرک می‌تواند تیم را تقویت کند. جیالوروسی عمق قبل از مبارزات انتخاباتی سال آینده، که به آنها امکان می دهد احتمالاً برای یک جایگاه در لیگ قهرمانان اروپا تلاش کنند.

مورینیو با ماتیچ بسیار آشناست زیرا این دو قبلا در چلسی و منچستریونایتد با هم کار کرده اند.

این هافبک باکس به باکس در مجموع 159 بازی با مورینیو در جام حذفی انجام داده است و نقشی اساسی در قهرمانی در دو لیگ برتر و یک جام حذفی در طول دوران حضور خود با آبی ها داشته است.

با این حال، مدیران باشگاه کاملاً مطمئن نیستند که ماتیچ با نیازهای آنها مطابقت داشته باشد زیرا در مورد دستمزد 5 میلیون یورویی او در هر فصل تردید دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *