این دفاعی است که اینتر باید دوباره پر کند و کمبودهای بازار نقل و انتقالات آنها را مجبور کرده است تا نیکولا میلنکوویچ، دروازه بان فیورنتینا را هدف قرار دهند.

نیکولا میلنکوویچ به آمادگی جسمانی بازگشته است، بنابراین او را قبل از نبرد فیورنتینا با رهبران مشترک آتالانتا در روز یکشنبه در دسترس قرار می دهد. این صربستانی به دلیل مصدومیت عضلانی که در تساوی 1-1 مقابل یوونتوس در اوایل ماه جاری رخ داد، 4 بازی اخیر را از دست داد.

در چهار بازی که میلنکوویچ غایب بود، لا ویولا شش گل زد با این حال، آنها در آخرین دیدار خود پیروز شدند و دروازه خود را بسته نگه داشتند. در 5 بازی و نیمی که مدافع میانی صرب در این فصل به میدان رفت، توسکانی ها فقط 4 بار گل خوردند.

میلنکوویچ در ماه آگوست قرارداد جدیدی با این باشگاه امضا کرد. این ششمین فصل حضور این بازیکن 24 ساله از زمان انتقالش از پارتیزان بلگراد در سال 2017 است. او در پنج فصل اول حضورش در ایتالیا 17 گل به ثمر رسانده است.

میلنکوویچ خوشحال خواهد شد که توانسته قبل از جام جهانی ریکاوری کند. صربستان در دیداری منظم با تیم ملی خود در قطر به مصاف برزیل، سوئیس و کامرون خواهد رفت.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.