ناپولی قرارداد کیم مین جائه را امضا کرده است که سه شنبه برای انجام تست های پزشکی و نهایی کردن قرارداد به ایتالیا می آید. را پارتنوپی پس از انتقال کالیدو کولیبالی به چلسی، به سرعت او را به پایان رساند.

همانطور که در جانلوکا دی مارتزیو، آتزوری مجبور به مذاکره طولانی با عوامل خود شد، اما همه چیز حل شد و به زودی اعلام رسمی خواهد شد. احزاب باید برخی از مسائل مالی را نیز حل کنند. مدافع میانی باید بخشی از حقوقش را به کشورش بدهد. کوریره دلو اسپورت گزارش ها. او چند روز پیش ترکیه را ترک کرده بود تا در مقر آژانس خود به پرتغال پرواز کند.

ناپولی بند آزادسازی 20 میلیون یورویی را برای جذب کیم مین جائه از فنرباغچه فعال کرده است و در آخرین لحظه تعقیب رن را ربوده است. مذاکرات با اردوگاه او پیچیده تر بود. مطابق با رادیو بوسه بوسه، کره جنوبی قراردادی سه ساله با دو فصل اختیاری دیگر امضا خواهد کرد. او سالانه 2.5 میلیون یورو درآمد خواهد داشت. بند خروج 42 میلیون یورویی از سال 2024 معتبر خواهد بود.

این بازیکن 25 ساله کار خود را در داخل کشور آغاز کرد و خود را در Jeonbuk Hyundai تثبیت کرد. او در سال 2019 به پکن گوآن منتقل شد. او دو سال را در چین گذراند و سپس در سال 2021 با قراردادی 3 میلیون یورویی به فنرباغچه رفت. این غول پیکر در 40 بازی در فصل تنهایی خود با این باشگاه ترکیه ای حضور داشت. او دو بار قهرمان کی لیگ و جام شرق آسیا و یک مدال طلا در بازی های آسیایی شده است. او 40 بازی ملی با تیم ملی خود دارد و 3 بار نیز به تور دروازه اش ضربه زده است.

برداشت ما از قرارداد ناپولی با کیم مین جائه

هزینه نسبتاً متوسطی است که خطرات مربوط به عدم تجربه او در لیگ های برتر را کاهش می دهد. شانس بسیار خوبی وجود دارد که تسلط فیزیکی او به خوبی به سری A ترجمه شود. اگر تایید شود، بند آزادسازی نه گزاف می تواند یک بمب ساعتی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *