مت چپمن از Sky Sports Racing با پنج بازیکن خود بازگشته است تا در طول روز بعدازظهر کارت نورثامبرلند پلیت در نیوکاسل را بررسی کند.

دیدار نورثامبرلند پلیت نیوکاسل در طول سال ها تغییر کرده است و البته این مسابقه بزرگ اکنون به جای چمن روی یک سطح مصنوعی برگزار می شود.

شکی وجود ندارد که این ظاهر کلی نحوه اجرای یک Plate را تغییر داده است، اما همچنان یک نقص رقابتی بزرگ باقی مانده است و در طول سال ها اسب های فوق العاده ای را به نمایش گذاشته است.

روز پلاک نورثامبرلند هنوز یک روز بزرگ در منطقه نیوکاسل است که برای بسیاری هنوز به عنوان دربی پیتمن شناخته می‌شود، و در اینجا پنج نکته جالب برای اسب‌ها وجود دارد که باید در طول بعد از ظهر به آنها توجه کنید…

مسابقات اسکوت - 17 اکتبر 2020، گلن شیل با سواری هالی دویل (مرکز) برنده سهام مسابقه قهرمانان بریتانیایی Qipco در پیست اسب دوانی اسکات شد.
تصویر:
گلن شیل با سواری هالی دویل (در مرکز) برنده The Qipco British Champions Sprint Stakes در Ascot Racecourse شد.

گلن شیل

2.25 – سهام چیپ‌چیز شبکه Pertemps

تمدید مناسب این سرعت و برخی از ستاره های در حال ظهور. گلن شیل یکی از آنها نیست، اما یکی از آنها بوده است!

این پسر پیر در حال حاضر در سن هشت سالگی کمی سر و سامان دارد، اما او همه شانس دارد که در این سطح برای آرچی واتسون و هالی دویل سروصدا کند.

برنده سابق گروه یک دفعه قبل در کوراگ رسوا نشد و اگر سطح همچنان کند باشد، مشکلی نخواهد بود.

ارزیابی

2.55 – هندیکپ گلدان JenningsBet Northumberland

چه بهبود دهنده ای! ارزیابی در پنج تایمر انجام می‌شود و رتبه‌های معلول را بالا می‌برد، زیرا او در اینجا از رتبه 84 خارج می‌شود، در حالی که دور دوم خود را با رتبه 68 در Wetherby در ابتدای ماه می آغاز کرد.

در رده دهم، زیر نظر کالوم رودریگز کار آسانی نخواهد بود، اما به نفع کودک چهار ساله این است که او در تمام شرایط آب و هوایی فرم دارد و خوب می ماند، بنابراین شاید بتواند برای کیت دالگلیش این کار را انجام دهد.

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیو در دسترس‌تر استفاده کنید

هالی دویل پیشنهاد تروشان برای کسب افتخار فردای نورثامبرلند پلاک را “کار بزرگ” توصیف کرده است.

تروشان

3.30 – JenningsBet Northumberland Plate

Trueshan نام ستاره روی کارت به عنوان یک بازیکن مناسب گروه 1 در معلولیت است. این به ندرت اتفاق می‌افتد، و بالاترین وزنی که برای پیروزی در بازی‌های اخیر انجام شد، وزن 10 پوندی 9 توسط Bold Gait در سال 1995 است.

تروشان – که با شرایط سریع روی چمن خنثی می شود – باید در اینجا 10 پوند 8 پوند بالا برود، و اتصالات با سوارکار معمولی هالی دویل است که ادعای هیچ کمکی ندارد.

دویل اسب را به خوبی می شناسد، اما اگر تروشان موفق باشد، یکی از بهترین اجراهای وزنه برداری تمام دوران خواهد بود – شبیه کاری که دنمن در «هنسی» قدیمی در نیوبوری انجام داد.

من نمی توانم آن اتفاق را ببینم. اما این ارتباطات عالی است که به آن کمک می کند!

راجینسکی

3.30 – JenningsBet Northumberland Plate

راجینسکی سومین تلاش خود را برای برنده شدن پلاک انجام داد، که در سال 2020 هفتم شد و سال گذشته چهارم شد – بعداً پس از تحقیق مهمانداران به مقام سوم ارتقا یافت.

مهاجم هوگو پالمر با یک سوم عالی در چستر کاپ وارد این مسابقه می‌شود، که شکل آن از آن زمان تاکنون توسط نایب قهرمان کول‌ترین مشخص شده است.

مهمتر از همه، هری دیویس، شاگرد درجه یک، 5 پوند وزن خود را کاهش می دهد، که به این معنی است که راجینسکی تنها 3 پوند در رتبه بندی بالاتر از 12 ماه پیش است.

نقطه روشن

4.03 – JenningsBet EBF Novice Stakes

برخی از جوانان مفید در اینجا نمایش داده می شوند و این مسابقه به اویسین اور نوپا این فرصت را می دهد تا برای ریچارد فاهی بدرخشد.

Clearpoint با یک برد آسان در اولین بازی در Ayr واقعا امیدوار کننده به نظر می رسید و نمی توان آن را زیر یک پنالتی نادیده گرفت. البته فاهی از موفقیت رویال اسکوت نیز تازه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *