در حالی که بازی برگشت نیمه نهایی لیگ کنفرانس اروپا در حال انجام است، ژوزه مورینیو آماده است تا رم در دیداری چالش برانگیز در ورزشگاه المپیکو به مصاف لستر برود.

در طول بازی اول در استادیوم کینگ پاور، جالوروسی شروع قدرتمندی داشتند زیرا با سبک بازی سریع و روان خود در منطقه تهاجمی، تیم برندان راجر را با مشکلات زیادی مواجه کردند.

در نتیجه، نیکولا زالوسکی سانتر نیکولو زانیولو را به طرز درخشانی پایین آورد و با مهارت و سرعت مسحورکننده دریبلینگ خود در امتداد جناح چپ از کنار نشانگرهای او گذشت. مدافع کناری لهستانی و یک پاس خوب برای لورنزو پلگرینی در بین خطوط از خط دفاعی عبور کرد. کاپیتان ایتالیایی یک بار با بند در تیرک دوم به توپ ضربه زد تا رم در 15 دقیقه اول پیش بیفتد.

با این حال، شاگردان مورینیو در تمام طول بازی قادر به مهار روباه‌ها نبودند، زیرا آدمولا لوکمن در دقیقه 66 با عبور از روی پاتریسیو، هاروی بارنز، روی پاتریسیو را در دقیقه 66 دفن کرد و گل تساوی را به لستر داد و بازی رفت را مجبور کرد با یک بن‌بست به پایان برسد. .

قبل از بازی برگشت مهم، مورینیو در یک صحبت کرد کنفرانس مطبوعاتی و موفقیت باورنکردنی برندان راجر با روباه ها را تصدیق کرد:

کاری که لستر انجام می دهد فوق العاده است، پس از قهرمانی در لیگ برتر. لیگ به گونه ای که باشگاه در هر سطحی رشد کرده است فوق العاده است. به همه تبریک می گویم. راجرز من را شگفت زده نمی کند، مردم فراموش می کنند که او در لیورپول با منابع بسیار کمتری که اکنون لیورپول در اختیار دارد، چه کرد.

مردم روی لیگ اسکاتلند تمرکز نمی کنند، او در آنجا نیز فوق العاده بوده است. لستر و راجرز خیلی خوب هستند… امیدوارم فردا برای ما خوب باشد نه برای آنها.”

علاوه بر این، گافر در مورد تأثیر احساسی بازی در مقابل ورزشگاه المپیک کاملاً اشغال شده صحبت کرد:

همه ما شایسته این هستیم که این دو بازی را در المپیکو به خوبی به پایان برسانیم. ما برای خودمان بازی می کنیم، اما برای هواداران زیاد: دوست دارم هواداران فردا با ما بازی کنند. شما می توانید به عنوان یک تماشاگر در استادیوم باشید و می توانید برای انجام بازی در آنجا باشید.

“اگر ما 70000 طرفدار داشته باشیم، معنایی ندارد، اگر آنها بخواهند بازی کنند، فرق می کند. این چیزی است که ما از مردم می خواهیم: برای تماشای بازی نیایید، برای بازی به استادیوم بیایید.

او اهمیت لیگ کنفرانس برای لسترسیتی را درک کرد.

صادقانه بگویم، پیروزی در لستر بیشتر از کسب عنوان قهرمانی در چلسی، در منچستریونایتد است. جدا از همه شوخی ها، او مطمئناً می خواهد برنده شود. به خصوص به این دلیل که تنها راه رسیدن به یک رقابت اروپایی در سال آینده است. تنها راه برای انجام این کار، قهرمانی در لیگ کنفرانس است.

در نهایت، “ویژه” به تمایل خود برای بازی پرفروش نیمه نهایی مقابل لستر اشاره می کند:

در هر بازی همینطور است. من همیشه می خواهم بازی بعدی را ببرم و بازی بعدی حتی بیشتر نیمه نهایی است. چون به شما حق بازی فینال را می دهد. هدف تغییر نمی‌کند: می‌خواهیم به فینال برویم، هر چه داریم را رها کنیم. ما به عنوان یک تیم اینجا هستیم، مخیتاریان وجود ندارد اما دیگران هستند. ما به عنوان یک تیم فردا به آنجا می رویم تا بجنگیم.”

این فقط بازی بعدی نیست، بلکه یک مسابقه ویژه است. دوره ما در لیگ کنفرانس بوده است و واقعا سخت بوده است، 14 بازی داریم و شانس صعود به فینال را داریم، باید در بالاترین سطح خود بازی کنیم تا شایسته فینال باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.