پپ گواردیولا اعتراف کرد که شکست رئال مادرید پس از اینکه رئال مادرید به طرز چشمگیری در فینال لیگ قهرمانان اروپا از منچسترسیتی ربوده شد، سخت بود.

غول های اسپانیایی در بازی برگشت نیمه نهایی خود در روز چهارشنبه در ورزشگاه برنابئو یک مبارزه دیرهنگام شگفت انگیز انجام دادند تا در شب 3-1 پیروز شوند و در مجموع 6-5 بعد از وقت های اضافه پیروز شوند.

سیتی پس از اینکه ریاض محرز گل اول شب را در دقیقه 73 به ثمر رساند، در مجموع 5-3 پیش بود، اما رودریگو در آخرین لحظات وقت عادی با دو گل سریع پاسخ داد.

کریم بنزما سپس با گل سوم خود از روی نقطه پنالتی در دقیقه پنجم وقت اضافه به تساوی قانع کننده ای دست یافت.

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیو در دسترس‌تر استفاده کنید

گل دوم رئال مادرید در همین چند دقیقه مقابل منچسترسیتی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، سایمون توماس، جولیان وارن و دارن امبروز را در استودیو خبری اسکای اسپورت حیرت زده کرد!

این نتیجه باعث شد تا رئال در اواخر این ماه به دیدار نهایی با لیورپول در پاریس برسد و انتظار طولانی سیتی، نایب قهرمان سال گذشته، برای افتخار اروپا را طولانی کند.

سرمربی سیتی گواردیولا گفت: من در لیگ قهرمانان اروپا شکست هایی داشته ام، شکست های سختی در بارسلونا داشتم زمانی که نتوانستیم به فینال برسیم.

اما برای ما سخت است، نمی توانم آن را انکار کنم. ما به فینال لیگ قهرمانان اروپا خیلی نزدیک بودیم.

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیو در دسترس‌تر استفاده کنید

دارن امبروز می گوید که منچسترسیتی پس از شکست مقابل رئال مادرید در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، اکنون باید قهرمان لیگ برتر شود.

ما در نیمه اول خوب بازی نکردیم، بازی خود را پیدا نکردیم. نیمه دوم خیلی بهتر بود و بعد از گل، کنترل را در اختیار داشتیم.

ما بازی خود را پیدا کردیم اما متأسفانه نتوانستیم آن را تمام کنیم. بازیکنان همه چیز دادند. ما خیلی نزدیک بودیم.”

رئال در رقابت‌های این فصل از عملکرد قابل توجهی برخوردار بوده است و در مراحل حذفی نیز پاری سن ژرمن و چلسی را شکست داده است.

گواردیولا که تیمش باید قبل از بازی حساس آخر هفته لیگ برتر مقابل نیوکاسل در لیگ برتر تجدید نظر کند، گفت: “این بارها در تاریخ آنها اتفاق افتاده است.”

این تاثیر مثبتی روی بازیکنان رئال مادرید خواهد داشت، اما من واقعا در مورد ما نمی‌دانم.

آنچلوتی: تاریخ رئال ما را نگه می دارد

رئال که برای کسب رکورد چهاردهمین تاج قهرمانی اروپا مدعی است، در فینال 2018 لیورپول را شکست داد.

همین دو طرف در سال 1981 نیز با هم دیدار کردند که در پاریس نیز بازی شد و تیم انگلیسی پیروز شد.

کارلو آنچلوتی، مدیر رئال، که سال گذشته هدایت اورتون همسایه لیورپول را برعهده داشت، گفت: “بازی نزدیک بود به پایان برسد، اما ما توانستیم آخرین انرژی را که در اختیار داشتیم، پیدا کنیم.

ما بازی خوبی را مقابل یک رقیب قدرتمند انجام دادیم. وقتی توانستیم گل تساوی را به ثمر برسانیم، در وقت اضافه از نظر روانی برتری داشتیم.

نمی توانم بگویم که ما به این نوع زندگی عادت کرده ایم، اما اتفاقی که امشب رخ داد در برابر چلسی و همچنین مقابل پاریس رخ داد.

اگر باید دلیل آن را بگویید، تاریخ این باشگاه است که به ما کمک می کند تا زمانی که به نظر می رسد رفته ایم، ادامه دهیم.

خوشحالم که در فینال، در پاریس مقابل یک تیم بزرگ دیگر حضور دارم. این یک بازی فوق العاده برای فوتبال خواهد بود.”

آنالیز: من سیتی چگونه از این وضعیت ریکاوری می کند؟

آدام بیت از اسکای اسپورت

حاشیه ها خوب بود، بسیار خوب. جک گریلیش دو موقعیت داشت. او برای هر دو خوب عمل کرد. اگر توپ در موقعیت اول با زاویه کمی متفاوت از فیل فودن عقب نشینی می کرد. اگر تیبو کورتوا برای دومین بار ناودانی های کوچک تری می پوشید. اگر…

جک گریلیش
تصویر:
جک گریلیش دو فرصت را از دست داد تا پیروزی سیتی را قبل از بازگشت رئال به پایان برساند

توضیح آنچه در پی آمد غیرممکن بود، یک اتفاق عجیب اما برای این واقعیت که رئال مادرید به آن ادامه می دهد. این شب آنها بود اما چه چیزی از فصل منچسترسیتی باقی مانده است؟ این فکری است که در پایتخت اسپانیا بسیار دور خواهد بود اما باید به سرعت بازگردد.

پپ گواردیولا از دست خواهد رفت. فرصتی دیگر از دست رفت زمانی که به نظر می رسید تیمی دارد که می تواند قهرمان این لیگ قهرمانان شود و به انتظار 11 ساله خود برای کسب بزرگترین جایزه در فوتبال باشگاهی اروپا پایان داد. بر خلاف برخی از نزدیک های قبلی، او آن را مستقیم بازی کرد.

هیچ حذف شوکی وجود نداشت، تنظیم او نه خیلی تهاجمی مانند سال 2018 و نه خیلی محتاطانه مانند سال 2019. او سیستم را تغییر داده بود و در سال 2020 توسط لیون حذف شد. او با درخواست از ایلکای گوندوگان برای انجام کار رودری در ادامه، برخی را شگفت زده کرده بود. فینال سال

فیل فودن پس از شکست دراماتیک منچسترسیتی مقابل رئال مادرید ناراحت به نظر می رسد
تصویر:
فیل فودن پس از شکست دراماتیک منچسترسیتی مقابل رئال مادرید ناراحت به نظر می رسد

در اینجا، تعویض های او، نه کارلو آنچلوتی، تقریباً تفاوت را ایجاد کرد. گریلیش خیلی به قهرمانی روی نیمکت نزدیک بود. اگر این اتفاق می‌افتاد، سیتی می‌توانست همان‌طور که برای قهرمانی در لیگ برتر، لیورپول را در پاریس شکست دهد. اگر…

درعوض، گواردیولا باید بازیکنانش را بالا ببرد، آنها را دوباره متمرکز کند و بداند که جامی که دوباره از آنها دور شده است – همان جامی که آرزویش را داشتند – برای یک سال دیگر از بین رفته است. تنها کاری که آنها می توانند انجام دهند این است که استانداردهای خود را حفظ کنند، به این امید که یک عنوان داخلی آنها را برآورده کند. گفتنش راحت تر از انجام دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.