متأسفانه پس از انتشار خبر غم انگیز درگذشت جانلوکا ویالی در روز جمعه، فوتبال ایتالیا این آخر هفته دوباره در ماتم خواهد بود. اسطوره یوونتوس و سمپدوریا چندین سال بود که شجاعانه با سرطان مبارزه می کرد و توانست دردهای شخصی خود را کنار بگذارد تا با هم تیمی قدیمی خود روبرتو مانچینی در مسیر قهرمانی یورو 2020 متحد شود. اما همانطور که می گویند، نمایش باید ادامه یابد و قطعاً همین است لوکا می خواست. پس بیایید پیش‌بینی‌های خود را برای دور هفدهم سری آ آغاز کنیم که در آن یک بازی برتر بین میلان و رم برگزار می‌شود.

فیورنتینا – ساسولو

این کالچو آخر هفته با مسابقه ای هیجان انگیز در آرتمیو فرانچی آغاز می شود، بین دو تیمی که در شروع مجدد چهارشنبه نتایج ناامیدکننده ای به ثبت رساندند.

با بازگشت قهرمان جام جهانی، سوفیان امرابات، فیورنتینا باید به اندازه کافی بر میانه پارک تسلط داشته باشد و به افرادی مانند کریستین کوآمه، جاناتان آیکونه برای وارد کردن آسیب از قبل تکیه کند. از سوی دیگر، به نظر می‌رسد نسخه فعلی ساسولو با نسخه‌ای که در کمپین‌های قبلی شاهد آن بودیم فاصله زیادی داشته باشد و چندین تازه‌وارد هنوز ارزش خود را برای این تیم ثابت نکرده‌اند. نوروردی.

پیش بینی: فیورنتینا دو یا سه گل خواهد زد.

یوونتوس – اودینزه

بین یک غول بیدار که در هفت بازی آخر سری آ بدون گل خورده پیروز شد و یک اسب تیره در حال سقوط آزاد که در هفت بازی اخیرش طعم پیروزی را نچشیده است، به نظر می رسد نوشته های این مسابقه روی دیوار است.

با این حال، همه چیز آنطور که در نگاه اول به نظر می رسد مستقیم نیست، زیرا همه ما دیدیم که یوونتوس چگونه برای کسب یک پیروزی در آخرین نفس در کرمونا تلاش کرد. اما با توجه به اینکه آدرین رابیو و لئاندرو پاردس فینالیست های جام جهانی احتمالاً به ترکیب اصلی بازگشته اند، شاگردان ماسیمیلانو آلگری باید به اندازه کافی بر همتایان خود پیروز شوند. بیانکونری، به خصوص زمانی که در مقابل تماشاگران خانگی خود بازی می کنند.

پیش بینی: یوونتوس در نهایت راهی برای پیروزی پیدا می کند.

یوونتوس مقابل اودینزه: پیش نمایش سری آ، ترکیب احتمالی و پیش بینی

مونزا vs اینتر

روی کاغذ، این باید یک برد معمولی برای اینتر باشد، به خصوص با توجه به عملکرد عالی اخیر آنها مقابل ناپولی. با این حال، به خطر خود مونزا را دست کم بگیرید. مردان رافائله پالادینو پیش از این در استادیوم یو-پاور یک بازی غم انگیز را به نمایش گذاشتند و همین چند روز پیش توانستند یک امتیاز خارج از خانه در فلورانس به دست آورند.

با این وجود، سیمونه اینزاگی یک تیم عمیق در اختیار دارد که به او اجازه می دهد بین بازیکنانش بچرخد، لوکسی که حریفانش از آن برخوردار نیستند.

پیش بینی: اینتر یک پیروزی سخت به دست می آورد.

مونزا مقابل اینتر: پیش نمایش سری آ، ترکیب احتمالی و پیش بینی

سالرنیتانا مقابل تورینو

اقدام روز یکشنبه در نبردی بین این دو آغاز خواهد شد گراناتا. روی کاغذ، تورینو باید ترکیب قوی‌تری داشته باشد، با این حال، سالرنیتانا در بازی خانگی سخت‌تر است – حتی میلان نیز در دقایق پایانی زمانی که میزبانش تهدید به بازگشت شوکه‌کننده‌ای داشت، دچار ترس شد.

بنابراین، نگرش سرسخت جنوبی‌ها می‌تواند در دور هفدهم تفاوت ایجاد کند و موقعیت سالرنو را به عنوان یکی از خطرناک‌ترین مقاصد سری آ تثبیت کند.

پیش بینی: Salernitana یک برد دیرهنگام را به دست می آورد.

لاتزیو – امپولی

پس از شروع وحشتناک سال در لچه، مردان مائوریتزیو ساری نمی توانند یک اشتباه دیگر را در هنگام میزبانی از امپولی در ورزشگاه المپیکو انجام دهند. با این وجود، توسکانی‌ها تمایل دارند از وقت خود در جاده لذت ببرند و سلاح‌های مناسبی برای ارائه آنچه که برای لاتزیو ناراحت‌کننده است در اختیار دارند.

از این رو، عقاب ها باید با احتیاط به این یکی نزدیک شوند، و در نتیجه یک امر نسبتاً قفسی ایجاد شود.

پیش بینی: دو طرف غنایم را تقسیم کنند.

اسپزیا مقابل لچه

این باید یک نبرد مهیج بین دو تیمی باشد که درگیر جنگ سقوط بودند، اما با این وجود توانستند در آخرین بازی‌های خود تأثیر بگذارند. در حالی که اسپتیا در نهایت برتری دو گل مقابل آتالانتا را از دست داد، در حالی که لچه لاتزیو را در Via del Mare حیرت زده کرد.

بنابراین، در حالی که باید یک مسابقه بی‌دقت باشد، همکاری ستاره‌ای M’Bala Nzola و Emmanuel Gyasi می‌تواند بار دیگر کالاها را در استادیوم آلبرتو پیچی تحویل دهد.

پیش بینی: اسپزیا به برتری خانگی می رسد.

سمپدوریا – ناپولی

در دور قبل، سمپدوریا اولین برد خود را پس از مدت ها کسب کرد در حالی که ناپولی تسلیم اولین شکست فصل خود شد. بنابراین می تواند بلوسرشیاتی به ضرر مجروحان جنوبی حرکت را حفظ کنیم؟

خوب، تیم میزبان در برابر ساسولو نشانه‌هایی از پیشرفت را نشان داد، اما هنوز برای نشان دادن پیروزی شگفت‌انگیز مقابل رهبران سری آ در دور هفدهم کافی نیست.

پیش‌بینی: ناپولی با یک برد به عقب برمی‌گردد.

سمپدوریا مقابل ناپولی: پیش‌نمایش سری آ، ترکیب‌های احتمالی و پیش‌بینی

میلان و رم

یکشنبه شب، ورزشگاه سن سیرو شاهد بزرگترین جاذبه آخر هفته ایتالیا خواهد بود. وقتی میلان و رم با هم برخورد می کنند، اغلب کلاسیک های فوری را ارائه می کنند. اما کدام طرف این بار پیروز ظاهر خواهد شد؟

در سفرهای اخیر خود، این دو رقیب هر دو پیروز شدند، اما در مدهای متضاد. در حالی که روسونری فوتبال سرگرم کننده ای را در سالرنو به نمایش گذاشتند، آنها در مقابل دروازه بیهوده بودند. از سوی دیگر، باشگاه پایتخت رویکرد مغزی تری را مقابل بولونیا در پیش گرفت و با حداقل تلاش، هر سه امتیاز را به دست آورد.

اما در حال حاضر، باید بگوییم که استفانو پیولی در مقایسه با ژوزه مورینیو، طیف گسترده‌تری از سلاح‌ها را در زرادخانه خود دارد که می‌تواند تفاوت را به خصوص در نیمه دوم رقم بزند.

پیش بینی: برد باریک برای میلان.

ورونا vs کرمونز

اگر روزی بین دو باشگاهی که در اعماق منطقه سقوط قرار دارند، یک امتیاز شش امتیازی رخ داده است، دیگر نگاه نکنید. با وجود تلاش‌های محترمانه‌شان مقابل یوونتوس، کرمونزه همچنان دست خالی به میدان آمد، در حالی که ورونا حداقل توانست یک امتیاز در تورینو کسب کند و به شکست‌های فاجعه‌بار خود پایان دهد.

اگرچه بازدیدکنندگان ثابت کرده اند که طرف شجاعی هستند، اما جیالوبلو مسلماً در تغییر جزر و مد به نفع خود و راه اندازی یک مأموریت فرار، توانایی بیشتری دارند.

پیش بینی: ورونا برای برد.

بولونیا مقابل آتالانتا

عصر روز دوشنبه، دور هفدهم در ورزشگاه رناتو دال آرا به پایان خواهد رسید. پس از عملکرد توخالی خود در اسپزیا، آتالانتا به دنبال بازگشت با نمایشی محکم در بولونیا خواهد بود، اما ماموریت آنها در برابر مردان تیاگو موتا آسان نخواهد بود.

می‌توان تصور کرد که این یکی از هر طرفی پیش می‌رود، بنابراین برای هر دو طرف بسیار مهم است که سعی کنند زودهنگام پیش بیفتند و قدرت را در زمین اعمال کنند، اما ما به سمت یک حرکت متمایل می‌شویم. اوریبیچی پیروزی

پیش بینی: آتالانتا از حریف خود گذشت.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *