رم تنها چند روز پس از ارائه اولین و تنها پیشنهاد 6 میلیون یورویی خالص در هر فصل، پائولو دیبالا را در اتفاقی که به نظر می‌رسید یک چرخش سریع از رویدادها بود، وارد کرد. با توجه به اینکه تیم‌های زیادی – از جمله غول‌های لیگ برتر، منچستریونایتد و آرسنال – در تابستان امسال داغ بودند، به نظر می‌رسید که بازیساز آرژانتینی به اینتر بپیوندد.

با این حال، پس از روزها عدم تماس بین دو طرف، ژوزه مورینیو – که همیشه این مهاجم را تحسین کرده است – این بازیکن را متقاعد کرد. جالوروسی به طور تهاجمی برای امضای او هدف گیری کند.

آسمان کارشناس بازار نقل و انتقالات جانلوکا دی مارتزیواو که خبر جذب دیبالا را به رم داد، روی میکروفن های رم فاش کرد رادیو 24 (از طریق میلان نیوزچرا میلان، ناپولی و اینتر همگی در رقابت نقل و انتقالات عقب افتادند.

مورینیو همیشه وقتی بازیکنان را فرا می‌خواند وزن مهمی دارد، اما این نتیجه کار تیاگو پینتو و برادران فریدکین، مالکان رم است که با دیبالا صحبت کردند و او را متقاعد کردند که خودش را زیر سوال ببرد.

سپس روزنامه نگار علت این امر را فاش کرد روسونری پیشرفتی برای دیبالا ایجاد نکرد – دلیل اصلی را چارلز دی کتلره، بازیکن کلوب بروژ عنوان کرد، بنابراین هرگز به طور جدی وارد مسابقه نشد. ناپولی در یافتن حق تصویر بازیکن سابق یوونتوس با مشکل مواجه شد، در حالی که اینتر پس از امضای قرارداد قرضی با روملو لوکاکو رانده شده چلسی، روند پیگیری خود را کاهش داد. همچنین قابل درک است که نراتزوری در مورد حذف تیم بزرگ خود با کاستی هایی مواجه شدند که عمدتاً نتوانستند الکسیس سانچز مهاجم کهنه کار خود را از زمین خارج کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *