خورخه مندس، نماینده کریستیانو رونالدو، برای انتقال احتمالی به ناپولی نزدیک شده است.

مندس سخت کار می کند تا رونالدو راه حلی را که می خواهد پیدا کند – بازی در لیگ قهرمانان – و همچنین راه حلی برای یونایتد که جایگزینی است ارائه دهد.

یکی از پیشنهادات مندس به ناپولی این است که رونالدو به ناپولی نقل مکان کند و یونایتد مهاجم نیجریه ای خود ویکتور اوسیمن را بخرد.

ویکتور اوسیمن بازیکن ناپولی ممکن است در یک معامله گنجانده شود
تصویر:
ویکتور اوسیمن از ناپولی ممکن است در یک معامله گنجانده شود

اخبار اسکای اسپورت می داند که اوسیمن بازیکنی است که در یونایتد تحسین می شود و در لیست جایگزین های احتمالی آنها قرار دارد.

ناپولی، با این حال، تنها پیشنهاد سه رقمی برای اوسیمن را می پذیرد و دشوار است که ببینیم یونایتد چگونه می تواند با پولی که برای خرید آنتونی از آژاکس متعهد است، از عهده او برآید.

آن معامله نزدیک تر می شود. ناپولی زمانی به رونالدو علاقه مند بود که برای اولین بار مشخص شد که او می خواهد اولدترافورد را در اوایل تابستان ترک کند.

حذف رونالدو از صورت حساب دستمزد، مقداری سرمایه برای یونایتد برای سرمایه‌گذاری مجدد بالقوه باز می‌کند، هرچند مشخص نیست که چه میزانی چقدر است.

به گفته جانلوکا دی مارتزیو، مندز همچنین راه حلی را پیشنهاد کرده است که شامل آث میلان و رافائل لئو وینگر به یونایتد می‌شود، اما این مورد توسط میلان رد شد.

رونالدو به دلایل شخصی می خواهد به خارج از کشور برود و اگر یونایتد بتواند جانشین مناسبی پیدا کند، ممکن است به آرزویش برسد.

پنجره نقل و انتقالات تابستانی را با اسکای اسپورت دنبال کنید

چه کسی قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات در حرکت خواهد بود ساعت 11 شب اول سپتامبر؟

با آخرین اخبار و شایعات نقل و انتقالات در وبلاگ اختصاصی مرکز انتقال ما به روز باشید Sky Sports پلتفرم های دیجیتال همچنین می‌توانید با نکات، نکات و تحلیل‌ها آشنا شوید اخبار اسکای اسپورت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *