رویارویی بین کلرسا شیلدز و ساوانا مارشال یک دهه است که شروع شده است.

آنها در 10 سپتامبر می جنگند، زنده هستند اسکای اسپورت، در رقابتی برای کسب عنوان بلامنازع میان وزن. اما درگیری آنها به شدت شخصی است.

زمانی که جنگنده ها در حین فیلمبرداری رودررو شدند دستکش ها خاموش هستند شیلدز دستاوردهای خود را با دستاوردهای مارشال مقایسه کرد و به حرفه آماتوری آنها بازگشت.

انتظارات زیادی برای حضور مارشال در بازی‌های المپیک در سال 2012 وجود داشت. اما او در مسابقه افتتاحیه خود در لندن شکست خورد در حالی که در همان بخش شیلدز اولین مدال طلای خود را از بین دو المپیک به دست آورد.

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

کلرسا شیلدز و ساوانا مارشال در «دستکش‌ها خاموش هستند» پیش از رویارویی خود در 10 سپتامبر رو در رو می‌شوند.

آیا به خاطر اینکه هرگز مدال طلای المپیک را نبرده اید عصبانی هستید؟ شیلدز گفت. تو باید باشی. در سال 2012 کل کشورت را ناامید کردی. روز اول را باختی و محبوبیت داشتی. باید احساس وحشتناکی داشته باشی.”

شیلدز به پرتاب کردن به سمت بریتانیایی ادامه داد و گفت: “فکر می کنم او از سال 2012 بدتر شده است. سطح مهارت و همه چیزش. وقتی او در آمریکا بود، شما روی یکی از بزرگترین کارت ها می جنگیدید، هیچ کس آن را به خاطر نمی آورد، هیچ کس. حالا او می آید بریتانیا، زادگاهش، کشورش و اکنون او یک “ملکه حذفی” است؟ اما این امتیاز بریتانیایی بودن اوست.”

اما مارشال آرام بود. او پیروزی آماتور خود بر آمریکایی را به شیلز یادآوری کرد و تاکید کرد: “من همیشه شماره کلارسا را ​​داشته ام.

او گفت: “این به این دلیل است که من مبارز بهتری بودم.” “من فکر می کنم او پیشرفت کرده است. من فکر می کنم او کاملاً با زمانی که ما به عنوان آماتور بوکس می کردیم متفاوت است. او اکنون بیشتر شبیه یک حرفه ای بوکس می شود، او جنگنده بهتری از آنچه در سال 2012 بود است.”

ما اکنون اینجا هستیم و از نظر جسمی و روحی کاملاً متفاوت هستم. در 10 سپتامبر قهرمان بلامنازع جهان خواهم شد.

او مستقیماً به شیلدز گفت: “من به شما صدمه زدم. من واقعاً به شما صدمه زدم.” “من او را تمام می کنم.

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

ساوانا مارشال می گوید که درگیر هیچ خصومت قبل از مبارزه بین او و کلارسا شیلدز نیست زیرا این زوج قرار است در ماه سپتامبر با هم روبرو شوند.

من می‌توانم با طرز فکر، مهارت و قدرتم، او را به صندوق پستی ارسال کنم و خواهم کرد.»

مارشال کاملاً متقاعد شده است که از نظر استعداد و توانایی بوکس با شیلدز مطابقت دارد.

اگرچه این آمریکایی اولین کسی است که به سابقه موفقیت خود اشاره می کند. در حالی که مارشال با وزن 160 پوند در فهرست عناوین WBO قرار دارد، شیلدز کمربندهای میان وزن IBF، WBA و WBC را یکپارچه کرده است، و همچنین قبلاً قهرمانی در وزن های فوق متوسط ​​و فوق متوسط ​​را به دست آورده است. او حتی در وزن‌های میان‌وزن و وزن‌های فوق‌العاده پیش از این نیز بلامنازع بوده است.

شیلدز می‌خواهد که این موضوع به رسمیت شناخته شود. او گفت: “من او را دوست ندارم.”

“من فقط نمی توانم مبارزی را تحمل کنم که حتی نیمی از کارهای من را انجام نداده باشد و همانطور که او صحبت می کند. می توانست، باید، اما این کار را نکرد. بنابراین من واقعاً برای او احترام قائل نیستم. من شخصاً او را دوست ندارم. در مورد تجارت، من به تجارت خود رسیدگی خواهم کرد. مثل همیشه.”

تماشا کردن دستکش ها خاموش هستند امشب در Sky Sports Main Event یا Sky Sports Arena ساعت 19:30.

بزرگترین مبارزه تاریخ بوکس زنان – کلرسا شیلدز در مقابل ساوانا مارشال – در روز شنبه 10 سپتامبر به صورت زنده از اسکای اسپورت پخش می شود. بخشی از تاریخ باشید و بلیط های مسابقه لندن را از اینجا بخرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.