هرگز لحظه ای کسل کننده با تیم زنان ایرلند شمالی پیش از اولین مسابقات قهرمانی اروپا در این ماه وجود ندارد. همیشه چیزی در جریان است.

در سه ماه گذشته، مدیر کنی شیلز مجبور شده است به دلیل اظهارنظرهای مربوط به احساسات زنان عذرخواهی کند، کاپیتان ماریسا کالاگان دچار ترس مصدومیت شده است و سیارا واتلینگ شکایت کرده است که از طریق رسانه های اجتماعی متوجه شکست خود در ترکیب نهایی شده است.

در زمین، فقدان آمادگی ایده آل مشابهی وجود دارد. شیلز از اینکه فقط یک بازی تدارکاتی داشت – شکست 4-1 مقابل بلژیک – خوشحال نبود و بیشتر می خواست. آنها هیچ چیز را تضمین نکردند و چندین بار از طرف انجمن های دیگر، از جمله Home Nations، رد شدند.

اما برای ایرلند شمالی، تیم چهارمی که بالاتر از وزن خود مشت می زند، دستاورد تابستان امسال فقط رسیدن به مسابقات است. درست مانند تیم مردان در یورو 2016، بازیکنان مصمم هستند که از این تجربه لذت ببرند.

زنان NI
تصویر:
زنان ایرلند شمالی پایین‌ترین تیم در مسابقات تابستانی امسال هستند

هیجان و دلایل زیادی برای مثبت بودن وجود دارد، حتی اگر ایرلند شمالی افراد ضعیفی است. آنها فقط دو بازی از هشت بازی خود را در مقدماتی باختند – آنها خاطرات تساوی مقابل ولز و بردهای پلی آف مقابل اوکراین را دارند – و این باعث رشد آنها به عنوان یک تیم شده است.

در همین حال، آنها در بازی تدارکاتی خود مقابل بلژیک، حدود 60 دقیقه به مصاف هم رفتند، جایی که نتیجه 1-1 فشرده بود و اختلاف زیادی بین دو تیم وجود نداشت. سپس دروازه بان جکی برنز در یک بازی دوستانه اخراج می شود – و این همان طلسم است که از 1-1 به 4-1 پیاپی رسید.

امتیاز امتیاز بدتر از آنچه بود به نظر می رسید. منیجر شیلز بعد از بازی در مورد کارهایی که آنها در طلسم قبل از دریافت کارت قرمز انجام دادند و آنچه از بازی دوستانه بدست آورد مثبت بود.

کاپیتان کالاگان برای شروع مسابقات خوب به نظر می رسد. خیلی بیشتر از یک آسیب دیدگی انگشت پا طول می کشد تا او را که قبلاً با ایرلند شمالی تجربه نکرده بود از بازی خارج کند. موضوع این است که او چقدر می تواند روی پنجه پا بیاورد، اما اگر در بازی اول مقابل نروژ قرار نگیرد، مطمئناً بازی دوم را مقابل اتریش انجام می دهد.

ماریسا کالاگان کاپیتان ایرلند شمالی در یورو زنان خواهد بود
تصویر:
ماریسا کالاگان کاپیتان ایرلند شمالی در یورو زنان خواهد بود

و ایرلند شمالی احساس می کند که با این واقعیت که هر سه بازی گروهی آنها در ساوتهمپتون برگزار می شود، خوش شانس بوده است – که منجر به گپ های زیادی در مورد تایتانیک و تاریخچه آن با بلفاست (محل ساخت آن) و شهر ساحلی جنوبی (از منطقه) شد. جایی که قایقرانی کرد).

پشت سر صعود ایرلند شمالی به بزرگترین صحنه اروپا، رهبری شیلز قرار دارد. او واقعاً مورد علاقه بازیکنان است، بازیکنانی که به او اعتبار زیادی می دهند و در مورد اعتقادی که به آنها داده است صحبت می کنند تا خودشان را به عنوان فردی و تیمی ارتقا دهند.

تحسین بازیکنان از سرمربی زمانی مشخص شد که کالاگان بیانیه‌ای را در پشت نظرات خود در مورد احتمال گل‌خوردن زنان در شرایط خاص بیان کرد، زیرا آنها «احساسی‌تر» از مردان هستند. آنها یک جلسه تیمی برگزار کردند، در مورد آن به طور کامل بحث کردند. نتیجه آن این بود که با بیانیه منتشر شد و به اتفاق آرا از شیلز حمایت کرد.

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

سیمون ماگیل از ایرلند شمالی و اورتون می گوید یکی از دلایل اصلی که آنها توانستند به یورو تابستان امسال راه پیدا کنند، مدیر اعتقادی کنی شیلز بود که در تیمش نصب شد.

در نهایت، شیلز یک شخصیت است، او کسی است که غیرقابل پیش بینی است. مصاحبه ها و کنفرانس های مطبوعاتی، نمی دانی قرار است به کجا بروند.

به همین دلیل است که وقتی واتلینگ توییت کرد و از طریق اطلاعیه رسانه های اجتماعی ایرلند شمالی در روز دوشنبه متوجه غیبت او در تیم نهایی شد، او بسیار آسیب دید. او احساس می کند که با او ملاقاتی انفرادی داشته است و گفتن هر دو طرف چیزهای متضاد فقط گیج کننده و گیج کننده است. این قسمت این هفته مسائل را تحت الشعاع قرار داده است.

اما ایرلند شمالی در مرحله‌ای است که هیجان‌زده، متمرکز و مشتاقانه منتظر اولین حضور خود در این مسابقات هستند. قرار است تاثیر زیادی داشته باشد و مردم مشتاقانه منتظرند ببینند چگونه پیش می روند.

IFA ادعاهای واتلینگ در مورد انکار تیم را تکذیب کرد

سیارا واتلینگ بازیکن ایرلند شمالی (سمت چپ)
تصویر:
سیارا واتلینگ بازیکن ایرلند شمالی (سمت چپ)

اتحادیه فوتبال ایرلند ادعاهای واتلینگ مبنی بر اینکه او در مورد ناکامی خود در ترکیب نهایی برای مسابقات قهرمانی اروپا تابستان امسال مطلع نشده بود را تکذیب کرد تا اینکه وی در توئیت باشگاهی تصمیم خود را اعلام کرد.

هافبک ساوتهمپتون که بازی های مرحله گروهی خود را در شهری که فوتبال باشگاهی خود را در آن بازی می کند، انجام می داد، این هفته در توییتی نوشت: «دلم درد می کند که برای یورو انتخاب نشدم، صادقانه بگویم که انتظار نداشتم بفهمم که در آن حضور نداشتم. رسانه های اجتماعی در روز دوشنبه

“خوشبختم که حمایت و عشق شگفت انگیزی در اطرافم دارم. برای همه دختران، یک گروه برجسته که همه آنچه را که دارند، خواهند داد.”

اما فدراسیون فوتبال ایرلند بیانیه‌ای منتشر کرد و اعلام کرد که شیلز، سرمربی تیم، با واتلینگ و سایر بازیکنانی که نتوانسته‌اند به تیم چمپیونشیپ برسند، جلسه داشته است.

بیانیه اتحادیه فوتبال انگلیس با این جمله به پایان رسید: “کنی و کارکنانش از سیارا و همه بازیکنانی که در انتخاب نهایی حضور نداشتند به خاطر سهم قابل توجهی که در آماده سازی تیم برای مسابقات داشتند تشکر می کنند.

همه آنها آینده درخشانی به عنوان بخشی از ادامه سفر تیم زنان بزرگسال ایرلند شمالی دارند.”

یورو 2022: گروه های …

گروه A: انگلستان، اتریش، نروژ، ایرلند شمالی

گروه B: آلمان، دانمارک، اسپانیا، فنلاند

گروه C: هلند، سوئد، پرتغال، سوئیس

گروه D: فرانسه، ایتالیا، بلژیک، ایسلند

یورو 2022: برنامه مرحله گروهی…

مرحله گروهی

چهارشنبه 6 تیر

گروه A: انگلیس – اتریش – شروع ساعت 20، اولدترافورد

پنجشنبه 7 تیر

گروه A: نروژ – ایرلند شمالی – شروع ساعت 20، سنت ماری

جمعه 8 جولای

گروه B: اسپانیا – فنلاند – شروع ساعت 17، استادیوم MK

گروه B: آلمان و دانمارک – شروع ساعت 20، ورزشگاه جامعه لندن

شنبه 9 جولای

گروه C: پرتغال – سوئیس – شروع ساعت 17، دهکده ورزشی لی

گروه C: هلند – سوئد – شروع ساعت 20، برامال لین

یکشنبه 10 تیر

گروه D: بلژیک – ایسلند – شروع ساعت 17، استادیوم آکادمی منچستر سیتی

گروه D: فرانسه – ایتالیا – شروع ساعت 20، استادیوم نیویورک

دوشنبه 11 جولای

گروه A: اتریش – ایرلند شمالی – شروع ساعت 5 بعد از ظهر، سنت ماری

گروه A: انگلیس – نروژ – شروع ساعت 20، ورزشگاه برایتون اند هوو

سه شنبه 12 جولای

گروه B: دانمارک – فنلاند – شروع ساعت 17، استادیوم MK

گروه B: آلمان و اسپانیا – شروع ساعت 20، ورزشگاه جامعه لندن

چهارشنبه 13 تیر

گروه C: سوئد – سوئیس – شروع ساعت 17، برامال لین

گروه C: هلند – پرتغال – شروع ساعت 20، دهکده ورزشی لی

پنجشنبه 14 جولای

گروه D: ایتالیا – ایسلند – شروع ساعت 17، استادیوم آکادمی منچستر سیتی

گروه D: فرانسه – بلژیک – شروع ساعت 20 در ورزشگاه نیویورک

جمعه 15 جولای

گروه A: ایرلند شمالی – انگلیس – شروع ساعت 20، سنت ماری

گروه A: اتریش – نروژ – شروع ساعت 20، ورزشگاه محلی برایتون اند هوو

شنبه 16 جولای

گروه B: فنلاند – آلمان – شروع ساعت 20، استادیوم MK

گروه B: دانمارک – اسپانیا – شروع ساعت 20، ورزشگاه جامعه لندن

یکشنبه 17 جولای

گروه C: سوئیس – هلند – شروع ساعت 17، برامال لین

گروه C: سوئد – پرتغال – شروع ساعت 17، دهکده ورزشی لی

دوشنبه 18 جولای

گروه D: ایسلند – فرانسه – شروع ساعت 20 در ورزشگاه نیویورک

گروه D: ایتالیا – بلژیک – شروع ساعت 20، استادیوم آکادمی منچستر سیتی

جدول زمانی حذفی را از اینجا مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *