پس از سفر به آمریکا، ماسیمیلیانو آلگری و مدیران ارشد یوونتوس در یک نشست داخلی، برنامه های آخرین فصل نقل و انتقالات تابستانی را بررسی کردند. مربی درخواست یک وینگر چپ کرد، زیرا فدریکو کیزا در اواخر سپتامبر یا اوایل اکتبر بازخواهد گشت.

همانطور که در TuttoSport، بیانکونری آماده اند تا تلاش های خود را برای جذب فیلیپ کوستیچ افزایش دهند. با این حال، خم کردن مقاومت آینتراخت فرانکفورت کار آسانی نیست. آنها اخیرا پیشنهاد 15 میلیون یورویی به اضافه 5 میلیون یورو را از وستهم رد کردند. La Gazzetta dello Sport گزارش ها. اگرچه، صرب ممکن است باشگاه فعلی خود را برای تسهیل انتقال به بانوی پیر تحت فشار قرار دهد.

علاوه بر این، آلگری از مدیران یوونتوس خواست تا یک مهاجم پشتیبان و یک استاد خط میانی در بازار نقل و انتقالات پیدا کنند. آلوارو موراتا همچنان بهترین انتخاب برای نقش اول است. این باشگاه تنها در اواخر تابستان توجه خود را به گزینه های دیگر معطوف خواهد کرد.

را بیانکونری اخیراً با جاکومو راسپادوری مرتبط شده اند. آنها او را بسیار دوست دارند، اما او در اولویت نیست، همچنین به دلیل قیمت بالایش. آنها دیروز با نمایندگان او ملاقات کردند و درخواست کردند تا ببینند که آیا می توانند در نزدیکی روز موعد مقرر انتقالی ایجاد کنند یا خیر. جانلوکا دی مارتزیو اطلاع می دهد. اگر ناپولی قاطعانه حرکت کند، ممکن است اوایل هفته آینده قرارداد را امضا کند آلفردو پدولا.

برداشت ما از حرکات بازار نقل و انتقالات نهایی توسط یوونتوس

را بیانکونری ممکن است راه خود را به همان چیزی که باید اولین خرید آنها در تابستان می‌بود، باز کنند، اما اگر کوستیچ وارد شود، زمان‌بندی چندان معنا ندارد. علاقه آنها به موراتا در این مرحله به سطح وسواس رسیده است که ممکن است به قیمت فرصت های خوبی برای آنها تمام شود.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *